Magyar ogłosił nazwisko ministra sprawiedliwości. Szwagier się wycofał

Przyszły szef węgierskiego rządu Peter Magyar ogłosił, że kandydatką na stanowisko ministra sprawiedliwości będzie Marta Gorog. Obecnie pełni funkcję dziekana wydziału prawa na Uniwersytecie w Segedynie. Nominacja nastąpiła zaledwie dzień po tym, jak z wyścigu o funkcję wycofał się szwagier i wieloletni przyjaciel Magyara – Marton Mellethei-Barna.

Artykuł pochodzi z tej strony.

← Poprzedni artykuł
Nowy szef BBN komentuje podpisanie SAFE. "Suw...
Następny artykuł →
Policjanci uderzyli w pedofilów. Były asystent pos...
O autorze wpisu
Sebastian
Dziennikarz