Medal dla płockich wioślarzy

Dwójka bez sternika – Roman Drużyński i Jakub Pszczółkowski, podopieczni trenera Bogdana Zalewskiego – zdobyła brązowy medal na wioślarskich Mistrzostwach Polski.

Artykuł pochodzi z tej strony.

← Poprzedni artykuł
Śniadanie z Radiem Zet
Następny artykuł →
Pięćdziesiąt pozytywnych pomysłów
O autorze wpisu
Sebastian
Dziennikarz