PLOCK Medal dla płockich wioślarzy ✍ Sebastian 📅 7 września, 2020 🕐 07:26 Dwójka bez sternika – Roman Drużyński i Jakub Pszczółkowski, podopieczni trenera Bogdana Zalewskiego – zdobyła brązowy medal na wioślarskich Mistrzostwach Polski. Artykuł pochodzi z tej strony. Udostępnij: f 𝕏 P W ← Poprzedni artykuł Śniadanie z Radiem Zet Następny artykuł → Pięćdziesiąt pozytywnych pomysłów O autorze wpisu Sebastian Dziennikarz ZOBACZ RÓWNIEŻ Płocki raport drogowy Są środki na własną działalność gospodarczą Lampart perski przyszedł na świat PGS zaprasza: „Sztandar wolności” Łuna nad PKN Orlen Zuzanna Maślana ze złotym medalem Zakończyliśmy przebudowę ulicy Kredytowej 18 – nowa linia KM Płock ruszy w sobotę Komunikat dla przedsiębiorców