Wiadomości z tagiem Alkohol  RSS
Kac ? Nigdy Więcej ! Szybka i skuteczna pomoc !

21.08.2019 22:36

Kac ? Nigdy więcej ! Szybka i skuteczna pomoc ! Wystarczą tylko dwa cukierki, żeby znacznie zredukować wpływ alkoholu na organizm! Manufakturowe cukierki ziołowe o słodko-kwaśnym smaku, które w naturalny sposób oczyszczą organizm z toksyn, metali ciężkich oraz złagodzą objawy występujące po spożyciu alkoholu. Cukierki powstały w oparciu o wieloletnie badania i poszukiwania naturalnych składników i ziół. Jesteśmy jedynymi posiadaczami receptury, w której wszystkie użyte przez nas składniki skomponowane są w odpowiednich proporcjach, dzięki czemu wpływają korzystnie na poprawę stanu zdrowia i samopoczucie. Wspomogą oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich, a także przyspieszą metabolizm alkoholu, dzięki czemu umożliwią szybszą regenerację organizmu. Bezpośredni link do oferty: https://solutions4ad.com/partner/scripts/hvc5hzq?a_aid=Q5sk0S4ED8I02&a_bid=a3506c6c Ofertę z innymi znajdziesz także na: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta. Sprawdż koniecznie: http://finansowoprawny.blogspot.com Szukasz konkretnej oferty? Po prostu do mnie napisz!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Za pogryzienie policjanta grożą mu 3 lata więzienia

21.08.2019 15:26

Kiepsko zakończyło się dla 30-letniego mężczyzny picie alkoholu w miejscu publicznym. Spotkanie z nim źle się także skończyło dla policjanta, który uczestniczył w interwencji. Mundurowy został bowiem pogryziony. Pięć osób, w tym dwie kobiety, piło wysokoprocentowe......

Źródło: www.24kurier.pl

Gdańsk: Oskarżony o śmiertelny wypadek na A1. Był pijany, jechał pod prąd

21.08.2019 14:23


Nawet dożywocie może grozić 53-latkowi oskarżonemu o to, że w lutym tego roku doprowadził do śmiertelnego wypadku na A1. Mężczyzna kierował autem mając 3,3 promila alkoholu we krwi. Jechał szybkim pasem pod prąd i zderzył się czołowo z mercedesem: zginęła jego pasażerka.

Źródło: fakty.interia.pl

Areszt dla kierowcy, który po pijanemu śmiertelnie potrącił 14-latka

21.08.2019 12:44

Sąd Rejonowy w Staszowie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 53-latka, który w miniony weekend śmiertelnie potrącił 14-leniego rowerzystę. W momencie wypadku mężczyzna miał ponad trzy promile alkoholu. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Nocna prohibicja nie wszędzie się udała. Im mniejsze miasto, tym większe rozczarowanie

21.08.2019 6:44

W jednych miastach spadła liczba osób kierowanych do izby wytrzeźwień, w innych – rozrosła się szara strefa i alkohol leje się nadal. Nocna prohibicja nie wszędzie zniechęciła do picia nocą, więc samorządy są podzielone w ocenie jej zasadności – czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Źródło: www.money.pl

Pili alkohol w parku. 30-latek pogryzł policjanta podczas interwencji

20.08.2019 18:24

Policjanci z Kołobrzegu interweniowali ws. wakacyjnej imprezy zorganizowanej przez trzy młode osoby. Podczas akcji funkcjonariuszy jeden z mężczyzn...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Śmiertelne wypadki niczego ich nie nauczyły

20.08.2019 12:34

Minionej dobry, kieleccy policjanci zatrzymali sześć osób, które zdecydowały się zasiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu. Niechlubny rekordzista, którego ostatniej nocy zatrzymali policjanci z komisariatu w Strawczynie miał w organizmie aż 2,5 promila. Ostatnie dni pokazują, że jazda w takim stanie doprowadza do wypadków, w których ludzie tracą życie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami