Wiadomości z tagiem Andrzej Duda  RSS
Spór o Westerplatte trwa. Dulkiewicz apeluje do prezydenta

20.07.2019 22:16


Wiceminister kultury Jarosław Sellin ponowił zaproszenie rządu dla władz Gdańska do współtworzenia muzeum Westerplatte. Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz apeluje w liście do prezydenta Andrzeja Dudy o zawetowanie specustawy dotyczącej Westerplatte lub o skierowanie jej do Trybunału Konstytucyjnego. Jej zdaniem podczas procesu legislacyjnego popełniono “wiele nieprawidłowości”. W rozmowie z IAR Jarosław Sellin podkreślił, że rządowi zależy […]

Źródło: wiadomosci.com

Dulkiewicz prosi Dudę o weto. "Ostatnia nadzieja"

20.07.2019 12:44

Aleksandra Dulkiewicz poinformowała, że wysłała list do Andrzeja Dudy. Poprosiła prezydenta o zawetowanie specustawy o Westerplatte. - Proces...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Dulkiewicz: Wysłałam list do prezydenta Andrzeja Dudy

20.07.2019 12:23


"Wysłałam list do prezydenta Andrzeja Dudy, prosząc go o zawetowanie specustawy o Westerplatte lub też skierowanie jej do Trybunału Konstytucyjnego" - poinformowała w sobotę na konferencji prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Oceniła, że ustawa jest świadectwem tego, jak PiS nie szanuje zdania innych.

Źródło: fakty.interia.pl

Aleksandra Dulkiewicz pisze do prezydenta list ws. ustawy o Westerplatte

20.07.2019 11:58


Prezydent Gdańska prosi prezydenta Andrzeja Dudę o zawetowanie nowego prawa dotyczącego Westerplatte lub skierowanie go do zbadania przez Trybunał Konstytucyjny. Oceniła, że ustawa jest świadectwem tego, jak PiS nie szanuje zdania innych.

Specustawa o Westerplatte: Dulkiewicz prosi Dudę o weto

20.07.2019 11:23

Wysłałam list do prezydenta Andrzeja Dudy prosząc go o zawetowanie specustawy o Westerplatte lub też skierowanie jej do Trybunału Konstytucyjnego - poinformowała na konferencji Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.

Źródło: www.rp.pl

PSL w sobotę w centrum Polski

19.07.2019 21:25

Nie można oficjalnie powiedzieć, że to kampania dopóki prezydent Andrzej Duda oficjalnie jej nie ogłosi. Ale najbliższy weekend będzie wyglądał jak starcie o Sejm. PSL stawia na nietypową lokalizację. Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz ma wygłosić przemówienie polityczne w miejscowości Piątek (woj. łódzkie). To miejscowość, która leży w geometrycznym centrum Polski.

Źródło: www.rp.pl

Szczerski komisarzem w KE? Rzecznik rządu: Dobry kandydat

19.07.2019 7:37

Na pytanie, czy szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy, Krzysztof Szczerski, mógłby zostać polskim komisarzem w nowej KE, rzecznik rządu, Piotr MóĽller odparł, że "to bardzo dobry kandydat, bardzo kompetentny".

Źródło: www.rp.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – CZWARTEK [18 LIPCA]

18.07.2019 21:58

Nie będzie zmian w prezydium kieleckiej rady miasta. W przyszłym roku kielczan czekają podwyżki opłat za wywóz śmieci. Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych nadal będzie się zajmować pracami dotyczącymi gospodarki komunalnej w Kielcach. Mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego Stanisława Gryz została odznaczona przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, Krzyżem Orderu Krzyża Niepodległości. To najważniejsze informacje czwartku, 18 lipca.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Mateusz Morawiecki wyprzedził Andrzeja Dudę w rankingu zaufania

18.07.2019 19:30

Andrzej Duda po raz pierwszy od dawna został zdetronizowany w rankingu zaufania.

Źródło: epoznan.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami