Wiadomości z tagiem Badania  RSS
Bojkot Facebooka źle wpływa na kampanie reklamowe marek. "Facebook jest jak sól w gotowaniu"

03.07.2020 20:43

Naukowcy ze szkoły biznesu Saïd Business School, należącej do Uniwersytetu Oksfordzkiego, zbadali wpływ bojkotu reklamowego Facebooka na uczestniczące w nim marki. Stwierdzili, że bojkot zaszkodzi markom, a najbardziej odczuje to handel detaliczny, który jest w kryzysie z powodu pandemii koronawirusa. Agencja WARC, zajmującą się skutecznym marketingiem, zwraca jednak uwagę, że choć badania są ciekawe, to szkoła współpracuje od kilku lat z Facebookiem.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

​WHO: Pierwsze wyniki testowania leków na Covid-19 w ciągu dwóch tygodni

03.07.2020 20:18


Światowa Organizacja Zdrowia prowadzi badania kliniczne nad lekami, które mogą być skuteczne w leczeniu pacjentów chorych na Covid-19, wstępne wyniki będą znane w ciągu dwóch tygodni - zapowiedział dyrektor generalny WHO. Tedros Adhanom Ghebreyesus przekazał, że w badaniach klinicznych bierze udział niemal 5,5 tys. pacjentów w 39 państwach świata.

Źródło: www.rmf24.pl

Nasr zachorował na COVID-19

03.07.2020 19:53

Uczestnik 39 wyścigów F1, Nasr miał prowadzić Cadillaca Action Express Racing, zmieniając się z Pipo Deranim.
Mieszkaniec Miami, wczoraj Felipe źle się poczuł w drodze do Daytony i przed dotarciem na tor, kontaktem z teamem, udał się na badania, które wykazały wynik pozytywny. Nasr wrócił do domu na kwarantannę. Zmiennikiem Deraniego będzie Gabby Chaves.
W Daytonie, gdzie w ...

Źródło: pl.motorsport.com

Jak uniknąć pomyłki w wyborze roślin, które chce się uprawiać? Można to sprawdzić w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian

03.07.2020 19:45

Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Słupi Jędrzejowskiej, to miejsce, w którym prowadzone są badania i doświadczenia na zbożach, ziemniakach i innych roślinach uprawnych.

Tagi: Badania
Źródło: www.radio.kielce.pl

MMA. UFC. Sytuacja robi się coraz gorsza. Kolejny Brazylijczyk z koronawirusem, walka anulowana

03.07.2020 19:35

Vinicius Moreira uzyskał pozytywny wynik badania na koronawirusa i nie zawalczy z Modestasem Bukauskasem na gali w Abu Zabi, 15 lipca. Wcześniej obecność COVID-19 stwierdzono u innego Brazylijczyka, Andersona dos Santosa.

Tagi: USA, Badania, Azyl
Źródło: sportowefakty.wp.pl

MMA. UFC. Anderson dos Santos zakażony koronawirusem. Nie zawalczy na wyspie

03.07.2020 18:23

Anderson dos Santos uzyskał pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa. Brazylijczyk nie zawalczy z Jackiem Shore na gali UFC w Abu Zabi, 15 lipca.

Tagi: USA, Badania, Azyl
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wybory 2020. Dwa sondaże, dwie telewizje, dwaj różni zwycięzcy

03.07.2020 18:16


W piątek TVP i TVN opublikowały sondaże prezydenckie przed drugą turą wyborów, przeprowadzone przez dwie różne pracownie. Według jednego badania wybory wygrywa Andrzej Duda, a według drugiego Rafał Trzaskowski.

Źródło: fakty.interia.pl

Wybory 2020. Najnowsze sondaże. Dwa badania, dwóch zwycięzców. Wygrana o włos

03.07.2020 17:49

Trwa kampania wyborcza przed II turą wyborów prezydenckich. Kandydaci starają się pozyskać poparcie wyborców. Najnowsze sondaże wskazują różnych...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Jak rząd walczy z epidemią? CBOS: Więcej ocen krytycznych

03.07.2020 11:53


Większość Polaków uważa, że rząd dobrze radzi sobie ze zwalczaniem epidemii. Widać jednak wzrost ocen krytycznych i nasilenie przekonania, że zbyt szybko znoszone są ograniczenia - wynika z badania CBOS. Nieznacznie poprawiła się ocena wsparcia firm i pracowników.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami