Wiadomości z tagiem Badania  RSS
Wybory parlamentarne 2019. PiS ze sporą przewagą nad opozycją. Kolejny mocny wynik

22.08.2019 1:23

45 proc. badanych chce głosować w wyborach parlamentarnych na PiS i partie koalicyjne - wynika z badania na panelu Ariadna dla WP. Na Koalicję...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kac ? Nigdy Więcej ! Szybka i skuteczna pomoc !

21.08.2019 22:36

Kac ? Nigdy więcej ! Szybka i skuteczna pomoc ! Wystarczą tylko dwa cukierki, żeby znacznie zredukować wpływ alkoholu na organizm! Manufakturowe cukierki ziołowe o słodko-kwaśnym smaku, które w naturalny sposób oczyszczą organizm z toksyn, metali ciężkich oraz złagodzą objawy występujące po spożyciu alkoholu. Cukierki powstały w oparciu o wieloletnie badania i poszukiwania naturalnych składników i ziół. Jesteśmy jedynymi posiadaczami receptury, w której wszystkie użyte przez nas składniki skomponowane są w odpowiednich proporcjach, dzięki czemu wpływają korzystnie na poprawę stanu zdrowia i samopoczucie. Wspomogą oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich, a także przyspieszą metabolizm alkoholu, dzięki czemu umożliwią szybszą regenerację organizmu. Bezpośredni link do oferty: https://solutions4ad.com/partner/scripts/hvc5hzq?a_aid=Q5sk0S4ED8I02&a_bid=a3506c6c Ofertę z innymi znajdziesz także na: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta. Sprawdż koniecznie: http://finansowoprawny.blogspot.com Szukasz konkretnej oferty? Po prostu do mnie napisz!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

​Nowe terapie w leczeniu raka

21.08.2019 20:23


W warunkach laboratoryjnych można skonstruować limfocyty, które będą rozpoznawały komórki rakowe i je niszczyły. O przełomowych badaniach w rozmowie z Barbarą Jagas mówi dr hab. med. Anna Wójcicka z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Warsaw Genomics.

Źródło: fakty.interia.pl

Process Expert (GA) - Strategic Transformation Projects

21.08.2019 15:25

Metro Services PL Sp. z o.o.
We offer you: work in a stable, international organization, possibility to work for international
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Szczecin
Obszar zawodowy: Badania i rozwój

Źródło: www.praca.pl

Wyszukiwarki lotów zawyżają ceny biletów, ustalili Austriacy

21.08.2019 12:28


Popularne internetowe porównywarki połączeń lotniczych zawyżają ceny biletów na samolot średnio o prawie 10 proc. - wynika z badania przeprowadzonego przez austriackie organizacje prokonsumenckie. W skrajnym z badanych przypadków turysta płacił o 38 proc. więcej, niż gdyby te same bilety zakupił bezpośrednio u przewoźnika.

Źródło: www.bankier.pl

Wypadek na DK 45 w Bierdzanach

21.08.2019 12:22


Zdarzenie drogowe na DK 45. Między Opolem a Kluczborkiem w Bierdzanach na rondzie doszło do zderzenia się trzech samochodów.W wypadku w Bierdzanach uczestniczyły dwa samochody osobowe i dostawczy. Jedna osoba uskarżała się na bóle głowy i została przewieziona do szpitala na badania. Na miejscu zdarzenia jest policja.Większych utrudnień w ruchu nie ma.

Źródło: radio.opole.pl

Media: Iker Casillas chce wrócić na boisko. W grudniu kluczowe badania

21.08.2019 11:59

"A Bola" informuje, że Iker Casillas nie zamierza kończyć kariery. Bramkarz chce wrócić na boisko. Kluczowe dla losów jego przyszłości będą wyniki badań, które piłkarz przejdzie w grudniu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Marek Falenta przeniesiony z aresztu w Warszawie w nieznane miejsce

21.08.2019 11:23


Marek Falenta, po zakończonych badaniach w ośrodku diagnostycznym w Areszcie Śledczym na Białołęce, wrócił do Aresztu Śledczego na Służewcu, czyli do jednostki, w której przebywał wcześniej - poinformował w środę wiceszef resortu sprawiedliwości Michał Wójcik.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami