Wiadomości z tagiem Deweloperzy  RSS
Czas wielkich przeprowadzek. Stare biurowce opustoszeją?

10.12.2019 20:00

W przyszłym roku deweloperzy oddadzą w całej Polsce ponad 858,4 tys. mkw. biur. Rynek czeka fala wędrówek do nowych obiektów. Stare biurowce opustoszeją?

Źródło: www.rp.pl

Airbnb po cichu zamienia się w sieć hoteli? Budują sieć luksusowych wieżowców

10.12.2019 15:05

Hotel marki Airbnb to już nie mrzonka, a konkretny plan! Firma coraz chętniej inwestuje we własne budynki, współpracuje z deweloperami, a nawet kupiła witrynę dedykowaną rezerwacji pokoi hotelowych. Czy to oznacza, że profil działalności drastycznie się zmieni? Póki co raczej zdecydowanie rozszerzy.

Źródło: www.fly4free.pl

Brak nadproży

09.12.2019 19:57

Witam Wszystkich. Proszę o poradę i informacje odnośnie braku stosowania nadproża. Widziałem ostatnio w mieszkaniu, ze deweloper na ściankach...

Źródło: forum.muratordom.pl

Oszuści udają autorów gry na PlayStation, wyłudzają dane logowania

09.12.2019 16:08

Oszuści mają nowy sposób na wyłudzanie danych logowania od graczy. Podszywają się pod autorów gry online i grożą blokadą konta, jeśli nie podasz swoich danych. Ciekawe jest to, że groźba nie jest rozsyłana e-mailem, ale jako prywatna wiadomość PlayStation Messages. Oszuści udają deweloperów gry Elder Scrolls: Online. Osobom korzystającym z komunikatora PlayStation Messages rozsyłają&...

Źródło: feedproxy.google.com

Nowy filar, nowy biurowiec

09.12.2019 9:42

Na krakowskich Czyżynach trwają prace budowlane przy kompleksie biurowym Aleja Pokoju 81. Budynek oferujący 8,4 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowo-usługowej zbuduje Atal Business Center, działająca na rynku komercyjnym marka dewelopera Atal.

Źródło: www.propertynews.pl

Osiedle, które przepowiada pogodę

08.12.2019 13:19

Budowę mieszkań na osiedlu Meteos na wrocławskich Sołtysowicach rozpoczyna Comodomo. Na dachu budynku deweloper zaplanował lokalną stację meteorologiczną.

Źródło: www.rp.pl

Budowa ścianek działowych z bloczków z betonu solbet

08.12.2019 12:49

Witam, Deweloper sugeruje mi do budowy działówek między pokojami wybór bloczków z betonu zamiast silikatu twierdząc, że są bardzo zbliżone pod...

Źródło: forum.muratordom.pl

MechWarrior 5: Mercenaries bez obsługi ray tracingu i DLSS na premierę

06.12.2019 9:07

Choć Nvidia twierdzi, że adaptacja rynkowa techniki ray tracingu i DLSS przyspieszyła, to jednak dostępność tytułów obsługujących którekolwiek z tych rozwiązań jest daleka od idealnej. Miało się to zmienić m.in. przez nadchodzącą premierę MechWarrior 5: Mercenaries, w której deweloperzy obiecywali zaimplementować obie technologie. Problem w tym, że nie otrzymamy do nich dostępu w dniu wprowadzenia tytułu na rynek.

Źródło: pclab.pl

Deweloperzy bronią swych marż

05.12.2019 16:05

Podwyżki cen lokali mają głównie rekompensować firmom wyższe koszty wykonawstwa. Zdaniem ekspertów trudno będzie utrzymać ten stan rzeczy.

Źródło: www.rp.pl

Deweloperzy i wirtualne drzewa

05.12.2019 15:13

Za nami Wieczór Dewelopera, w murach Starego Maneżu w Gdańsku zaingerowano ekoakcję dedykowaną branży deweloperskiej. Jej cel to zachęcenie użytkowników nowych mieszkań do redukcji zużycia ciepła w swoich domach.

Źródło: www.rp.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami