Wiadomości z tagiem Dziennikarze  RSS
Dlaczego Martyna Wojciechowska lubi szczury?

28.11.2020 10:26

Słynna dziennikarka i globtroterka regularnie na swoim Instagramie publikuje ciekawostki z całego świata. Tym razem Martyna Wojciechowska rzuciła światło na szczury, które w Kambodży mają status bohaterów. A to dlatego, że zajmują się tam wykrywaniem min przeciwpiechotnych i niewypałów.

Źródło: podroze.onet.pl

Strach przed lataniem

28.11.2020 7:11

Głuche uderzenie ciała o zeskok. Potem cisza. Po upadku skoczka narciarskiego to ona zapada w pamięć dziennikarzom i kibicom. Ale ten, który cudem uniknął śmierci nie pamięta nic. W głowie zostaje najgorsze uczucie, jakiego doświadczył - strach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wirtualna Polska rozstaje się z Markiem Kacprzakiem

27.11.2020 21:28

Dziennikarz Marek Kacprzak, prowadzący programy „Tłit”, „Money. To się liczy” i „Newsroom” w Wirtualnej Polsce, kończy współpracę z redakcją. To decyzja kierownictwa portalu - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dziennikarz Trójki Bartosz Gil zwolniony z Polskiego Radia

27.11.2020 21:14

Polskie Radio zwolniło w piątek dziennikarza i wydawcę Trójki Bartosza Gila. Dziennikarz dostał trzymiesięczne wypowiedzenie bez obowiązku świadczenia pracy. - Nie chciałbym tego komentować - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Żużel. Taktyka Wybrzeża Gdańsk. Kułakow armatą tu i teraz, Gruchalskiego trzeba zbudować

27.11.2020 20:00

- Pozyskanie Wiktora Kułakowa w zasadzie nie wymaga komentarza. To armata gotowa do strzelania tu i teraz - powiedział Rafał Sumowski, dziennikarz portalu trojmiasto.pl, który zauważył też inne mocne i słabe strony Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

W krajach UE coraz większe zrozumienie dla obaw Polski wobec mechanizmu praworządności

27.11.2020 16:58


​W krajach UE jest coraz większe zrozumienie dla niepokojów Polski wobec "uznaniowości" mechanizmu praworządnościowego. Jednocześnie większość państw deklaruje nie chce zrezygnować z tego środka zabezpieczenia unijnego budżetu. "Argument, że KE może być posądzona o stronniczość jest po części trafiony" - powiedział dziennikarce RMF FM wysoki rangą dyplomata zachodniego kraju UE. Oczywiście nie chodzi tu o zgodę na łamanie przez Polskę zasad praworządności, ale o konieczność stosowania przez KE obiektywnych kryteriów wobec wszystkich państw.

Źródło: www.rmf24.pl

Jaka jest prawda o majątku Diego Maradony? Pojawiła się szokująca informacja

27.11.2020 11:02

Jeden z argentyńskich dziennikarz zdradził, że Diego Maradona w chwili śmierci był biedny. Inne media jednak twierdzą, że rodzina szykuje się do walki o ogromny spadek.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji i PR – program stażowy

27.11.2020 8:20

Faurecia
Fabryka Młodych Talentów poszukuje: Nasze oczekiwania: Jesteś studentem kierunku: marketing, dziennikarstwo, zarządzanie, PR lub pokrewne
Lokalizacja: mazowieckie, Grójec
Obszar zawodowy: Praktyki / Staż

Źródło: www.praca.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami