Wiadomości z tagiem Dzienniki  RSS
"Bild": Polscy ekolodzy mogą zablokować Nord Stream 2

12.12.2019 12:09


Niemiecki dziennik "Bild" ustalił, że Polski Klub Ekologiczny - istniejące od 1984 roku stowarzyszenie z Krakowa - złożył skargę na decyzję duńskich władz dotyczącą pozwolenia na budowę gazociągu Nord Stream 2.

Źródło: www.rmf24.pl

Jagiellonia Białystok może postawić na trenera z Białorusi. "Poradziliby sobie w Polsce"

12.12.2019 10:06

Jagiellonia Białystok szuka nowego trenera. Wśród kandydatów przewijają się nazwiska Aleksieja Bagi i Marcela Licki, pracujących ostatnio na Białorusi. - Myślę, że obaj poradziliby sobie w Polsce - mówi WP SportoweFakty, dziennikarz Igor Petrulewicz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Niepewna przyszłość schabowego. Wszystko przez ASF

12.12.2019 8:35


Ceny wieprzowiny w Europie mogą się załamać, jeśli Polsce nie uda się zatrzymać pochodu ASF na Zachód - pisze czwartkowy Dziennik Gazeta Prawna.

Źródło: www.bankier.pl

Polska zapłaci za trwanie przy węglu

12.12.2019 7:30


Nawet jeśli Polska zablokuje unijną koncepcję Zielonego Ładu, nie uniknie kosztów związanych z trwaniem przy energetyce opartej na węglu - pisze czwartkowy "Dziennik Gazeta Prawna". 

Źródło: www.bankier.pl

DGP: Polska słono zapłaci za energetykę opartą na węglu

12.12.2019 7:08


Nawet jeśli Polska zablokuje unijną koncepcję Zielonego Ładu, nie uniknie kosztów związanych z trwaniem przy energetyce opartej na węglu - pisze czwartkowy Dziennik Gazeta Prawna. Gazeta wskazuje, że w przyszłości Polska słono zapłaci za pozwolenia na emisję dwutlenku węgla, które znacząco podrożeją.

Źródło: fakty.interia.pl

"DGP": Brakuje szczepionek przeciw odrze oraz preparatów dla cukrzyków

12.12.2019 6:33


Raport portalu pokazuje, że lista brakujących leków wydłużyła się o 10 preparatów, do 50 pozycji - pisze w czwartek Dziennik Gazeta Prawna.

Źródło: fakty.interia.pl

"Milik zareklamował się nowemu trenerowi Napoli. Pozycja Zielińskiego może się zmienić"

11.12.2019 18:14

- Nowy trener Napoli Gennaro Gattuso ma sentyment do polskich napastników. Milik w meczu z Genk świetnie się zareklamował strzelając 3 gole. Pozycja Piotra Zielińskiego na boisku może ulec zmianie - Polak ze środka pomocy ma być przesunięty na skrzydło. Pierwszy test nowego trenera już w sobotę w meczu z Parmą - mówi Marcin Dobosz, dziennikarz „Przeglądu Sportowego”.

Źródło: sport.onet.pl

Wybory w Wielkiej Brytanii. Partia Konserwatywna idzie po większość

11.12.2019 17:26

Jak wynika z sondażu ośrodka YouGov i dziennika "The Times", Partia Konserwatywna premiera Borisa Johnsona w czwartkowych wyborach do brytyjskiej...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami