Wiadomości z tagiem Dzienniki  RSS
Morawiecki ostro o reparacjach od Niemiec: Dokładnie ustalimy sumę, której będziemy się domagać

21.08.2019 22:09


Szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla dzienników koncernu medialnego Funke Mediengruppe zażądał od Niemiec reparacji za straty, które Polska poniosła podczas drugiej wojny światowej. "Dokładnie ustalimy sumę, której będziemy się domagać" – zapowiedział.

Źródło: www.rmf24.pl

Premier Morawiecki domaga się reparacji od Niemiec

21.08.2019 21:56


Szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla dzienników koncernu medialnego Funke Mediengruppe zażądał od Niemiec reparacji za straty, które Polska poniosła podczas drugiej wojny światowej.

Źródło: fakty.interia.pl

Mateusz Morawiecki: Emmanuel Macron przyleci do Polski

21.08.2019 21:17

- Mam nadzieję na nowe otwarcie w stosunkach z Francją - stwierdził premier Mateusz Morawiecki na łamach dziennika "Ouest-France". I zapowiedział,...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Dziennik z Holandii pisze o Piebiaku i przypomina o artykule 7

21.08.2019 18:24

"Polski rząd znalazł się pod ostrzałem" - pisze holenderski dziennik "De Volkskrant", który opisuje ujawnioną przez Onet aferę w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Źródło: www.rp.pl

Kuba Wojewódzki sprzedaje samochód. Przerobiony jeep szuka nowego właściciela

21.08.2019 16:43

Szybkie samochody to nie jest jedyna motoryzacyjna pasja Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz lubi też auta terenowe i często chwalił się swoim...

Źródło: moto.wp.pl

"Die Welt": Polska jest zirytowana polityką zagraniczną Niemiec

21.08.2019 15:41


Prawicowy dziennik "Die Welt" konstatuje w środę, że w żadnym innym kraju polityka zagraniczna Niemiec nie wywołuje takiej irytacji jak w Polsce. Chodzi głównie o kwestie związane z obronnością, migracją i Nord Stream 2.

Źródło: fakty.interia.pl

"Die Welt": Polska jest zirytowana polityką zagraniczną Niemiec

21.08.2019 15:41


Prawicowy dziennik "Die Welt" konstatuje w środę, że w żadnym innym kraju polityka zagraniczna Niemiec nie wywołuje takiej irytacji jak w Polsce. Chodzi głównie o kwestie związane z obronnością, migracjami i Nord Stream 2.

Źródło: www.rmf24.pl

Quantitative Associate/ Senior Quantitative Associate

21.08.2019 13:04

ING Tech Poland
umowa o pracętaki rodzaj umowy oferujemy 8:00 - 18:00 (8 godzin dziennie)w tych godzinach pracujemy ul. Zajęcza 4, Warszawa
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Inżynieria / Projektowanie

Źródło: www.praca.pl

ImpreSkin - Kuracja antyzmarszczkowa

21.08.2019 9:57

ImpreSkin to rewolucyjny preparat, który redukuje i spłyca zmarszczki. Powstał z myślą o kobietach dojrzałych, które marzą o jędrnej i pełnej blasku skórze. ImpreSkin nie "maskuje" oznak starzenia się skóry na zewnątrz, działa na poziomie komórkowym, dlatego też jest tak skuteczny: wygładza, wzmacnia oraz napina skórę zapewniając jej optymalne nawilżenie. Wyraźna poprawa stanu skóry twarzy następuje po około 4 tygodniach regularnego zażywania preparatu. Zaleca się przyjmować dwie kapsułki dziennie. Dostawa poprzez kuriera. Możliwa płatność przy odbiorze! Więcej informacji i formularz zamówienia - KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ! (web w danych kontaktowych)

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Nocna prohibicja nie wszędzie się udała. Im mniejsze miasto, tym większe rozczarowanie

21.08.2019 6:44

W jednych miastach spadła liczba osób kierowanych do izby wytrzeźwień, w innych – rozrosła się szara strefa i alkohol leje się nadal. Nocna prohibicja nie wszędzie zniechęciła do picia nocą, więc samorządy są podzielone w ocenie jej zasadności – czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Źródło: www.money.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami