Wiadomości z tagiem Gospodarka  RSS
Liga Mistrzów: sensacja w Maaseik, Zenit Kazań na deskach już w pierwszej kolejce spotkań

11.12.2019 23:24

Prawdziwą batalią na wyniszczenie okazało się starcie VC Greenyard Maaseik z faworyzowanym Zenitem Kazań. Gospodarze przegrywali już 0:2, ale przyćmili gwiazdy rosyjskiej ekipy w dalszej części meczu, wygrywając po morderczym tie-breaku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Liga Mistrzów. PSG - Galatasaray: wysoka wygrana mistrzów Francji

11.12.2019 22:52

Nie było niespodzianki w Paryżu. W ostatniej kolejce LM mistrzowie Francji piłkarze PSG 5:0 pokonali Galatasaray. Gospodarze wygrali swoją grupę, goście żegnają się z europejskimi pucharami.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Klubowe MŚ: męczarnie faworytów, gospodarze wygrali dopiero po dogrywce

11.12.2019 21:23

Al-Sadd wygrał po dogrywce 3:1 na Jassim Bin Hamad Stadium z Hienghene Sport w meczu otwierającym tegoroczną edycję klubowych mistrzostw świata.

Źródło: sport.onet.pl

Pocztowy bohater. Listonosz z Jezioran uratował całą rodzinę [WIDEO]

11.12.2019 16:37

Na początku grudnia w domu jednorodzinnym doszło do wybuchu pożaru podczas wymiany butli z gazem przez gospodarza. Całą rodzinę z płonącego domu wyprowadził listonosz, który w tym czasie przyszedł do nich z listem.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Jarosław Kaczyński po operacji. Karetka pod jego domem

11.12.2019 10:36

Wiadomości - najważniejsze i najnowsze informacje. Wiadomości, foto i wideo. Prasa. Ciekawostki. Kultura. Gospodarka. Polityka. Nauka. Religia. Polska i świat.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kuźnia Liderów Wielkopolskich z wizytą w Poznaniu

11.12.2019 10:00

Kuźnia Liderów Wielkopolskich jest to program rewelacyjnych debat ze znanymi osobami z całej Polski. Liderów kształtowania opinii i osób, które swoim działaniem zdobywały sympatię swoich słuchaczy. Ludzi, którzy zachęcali do działania i niejednokrotnie zmieniały swoją okolicę, swoje miasto, Polskę na lepsze. Teraz każdy ma okazję na dobrą dyskusję, poszerzanie wiedzy w różnych dziedzinach życia społecznego, zdobywanie nowych umiejętności interpersonalnych, rozwijaniu w sobie lidera. Zachęcamy do uczestnictwa w Kuźni Liderów Wielkopolskich wszystkich studentów i osób, które chętnie oraz aktywnie poszerzą swoją wiedzę z różnych dziedzin, między innymi takich jak: gospodarka krajowa, bezpieczeństwo, sprawy międzynarodowe, elementy demokracji, kultura, działalność społeczna NGO i samorząd.

Źródło: epoznan.pl

Liga Mistrzów. Olympique Lyon - RB Lipsk. Gospodarze z piekła do nieba

10.12.2019 23:01

Piłkarze RB Lipsk okazali się najlepsi w grupie G LM. W 6. kolejce niemiecki zespół 2:2 zremisował na wyjeździe Olympique Lyon. Awans do dalszych gier wywalczył również francuski zespół.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Uwaga na oblodzenia! Alert IMGW

10.12.2019 21:59


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed oblodzeniem. Alert dotyczy woj. warmińsko-mazurskiego i północnych powiatów woj. podlaskiego.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami