Wiadomości z tagiem Instagram  RSS
Tak w dzieciństwie wyglądał Robert Lewandowski. Siostra piłkarza pokazała stare zdjęcia

21.08.2019 14:29

Milena Lewandowska, siostra Roberta, na swoim kanale na Instagramie pokazała zdjęcia, na którym widać, jak piłkarz wyglądał w dzieciństwie. "Wszystkiego najlepszego Robert" - napisała.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Siostra Lewandowskiego pokazała urocze zdjęcie gracza Bayernu Monachium

21.08.2019 13:23

Robert Lewandowski 21. sierpnia 2019 roku obchodzi 31. urodziny, stąd też jego bliscy i znajomi w sieci zamieszczają posty z najlepszymi życzeniami. Jeden z nich opublikowała na swoim profilu na Instagramie Milena Lewandowska, siostra reprezentanta Polski. W nim pokazała stare zdjęcia.

Źródło: sport.onet.pl

Anna Lewandowska złożyła życzenia mężowi z okazji 31. urodzin

21.08.2019 11:23

Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie zamieściła wyjątkowe życzenia urodzinowe dla męża, Roberta Lewandowskiego. Trenerka fitness do wpisu dodała też zabawne zdjęcie z graczem Bayernu Monachium.

Źródło: sport.onet.pl

Małgorzata Kożuchowska pokazała synka! Ludzie nie wierzą w to, co widzą!

21.08.2019 10:25


Małgorzata Kożuchowska (48 l.) wraz z rodziną spędza wakacje na Bahamach. Na swoim Instagramie dzieli się wrażeniami z tej niezwykłej podróży. Na jednym ze zdjęć pozuje z synkiem...

Źródło: www.pomponik.pl

Urodziny Roberta Lewandowskiego. Żona złożyła mu wyjątkowe życzenia

21.08.2019 9:51

"Kochanie wszystko, co dobre i o czym marzysz" - pisze Anna Lewandowska na Instagramie. Żona piłkarza Bayernu Monachium napisała o nim wiele pięknych słów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dramat Rondy Rousey. Omal nie straciła palca

21.08.2019 9:23

Ronda Rousey, była amerykańska judoczka, obecnie wrestlerka i aktorka, na swoim profilu na Instagramie poinformowała o wypadku, w którym o mały włos nie straciła środkowego palca. Sportsmenka w sieci pokazała drastyczne zdjęcie.

Źródło: sport.onet.pl

Khloe Kardashian w bikini. "Skupiłam się na sobie"

20.08.2019 11:23

Khloe Kardashian na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, do którego pozowała na plaży w błękitnym bikini. W opisie do fotografii celebrytka i była partnerka Tristiana Thompsona wyznała, że w ostatnim czasie skupiła się na sobie i swoich potrzebach.

Źródło: sport.onet.pl

Cenne posty Hamiltona

20.08.2019 9:34

Dla porównania, średnia roczna pensja w Wielkiej Brytanii wynosi według ONS [Office for National Statistics] pomiędzy 140 a 170 tysięcy złotych. Mirror cytując raport eMarketera wskazuje, że jeden post reklamowy umieszczony na instagramowym koncie przez kierowcę Mercedesa może mu gwarantować około 200 tysięcy złotych [~ 40 tysięcy funtów brytyjskich].
Hamilton ma obecnie na ...

Źródło: pl.motorsport.com

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami