Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

25.05.2019 10:25


O północy rozpoczęła się cisza wyborcza przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Potrwa do końca niedzielnego głosowania. Za jej złamanie grozi nawet 1 mln zł grzywny. Zabronione jest publikowanie sondaży, agitowanie na rzecz konkretnych kandydatów i list. Zakaz obowiązuje też w internecie.

Źródło: www.bankier.pl

Niki Lauda zostanie pochowany w kombinezonie wyścigowym

25.05.2019 10:23

Niki Lauda, wybitny austriacki kierowca wyścigowy, który zmarł w poniedziałek, zostanie pochowany w kombinezonie wyścigowym. Do trumny zostanie włożony także kask, który Lauda używał w trakcie kariery sportowej - ujawnił portal internetowy nachrichten.at.

Źródło: sport.onet.pl

Formuła 1. Lauda zostanie pochowany w kombinezonie wyścigowym

25.05.2019 9:42


Niki Lauda, wybitny austriacki kierowca wyścigowy, który zmarł w poniedziałek, zostanie pochowany w kombinezonie wyścigowym. Do trumny zostanie włożony także kask, który Lauda używał w trakcie kariery sportowej - ujawnił portal internetowy nachrichten.at.

Źródło: sport.interia.pl

IV ligę już wygrali. Jaki Falubaz zobaczymy na III-ligowych boiskach?

25.05.2019 8:14


Cztery spotkania dzielą piłkarzy Falubazu Gran-Budu od zakończenia swojej gry na boiskach IV ligi. Awans zielonogórzanie zapewnili sobie w środę, po wygranej z Odrą Bytom Odrzański 5:0. Podopieczni Andrzeja Sawickiego mają jeszcze możliwość śrubowania liczb w tym sezonie. Szansa jest np. na przekroczenie bariery 100 strzelonych goli (dotychczas 94). Falubaz wygrał 22 mecze, zremisował 3 … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

dziś, 25 maj 21:30 (TLC) - Dr Pryszczylla

25.05.2019 5:23


Dr Sandra Lee jest najsłynniejszym lekarzem dermatologiem w Stanach Zjednoczonych. W internecie jest znana jako dr Pimple Popper. Założyła własny...

Tagi: Internet, TLC
Źródło: teletydzien.interia.pl

Certyfikat EITCA/CG: Grafika Komputerowa

25.05.2019 3:25

Kompleksowe, 150-godzinowe szkolenie e-learningowe w j.polskim umożliwia uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Informatycznego EITCA CG (EITCA Computer Graphics), wydanego w Brukseli w ramach programu European Information Technologies Certification Academy - Computer Graphics. Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz przez MEN program szkolenia formalnie dokumentuje wiedzę i umiejętności w bardziej specjalistycznym zakresie niż dyplom studiów wyższych (wydawany w Brukseli certyfikat w języku angielskim wraz z suplementem i odpisem w języku polskim). Program dydaktyczny, obejmujący 12 kursów, zorganizowany jest na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych, jednak jego ukończenie możliwe jest już w ciągu 1 miesiąca. Cały proces dydakatyczny wraz z egzaminami odbywa się przez Internet. Do czasu wyczerpania miejsc, całkowite czesne z dofinansowaniem 80% wynosi 880 zł (bez dofinansowania 4400 zł). Aby skorzystać z dofinansowania należy przy rejestracji podać kod: APBPA Link: http://eitca.pl/cg/APBPA Sekretariat Akademii EITCA Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn CompSecur sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach: Pn - Pt, 10:00 - 17:00 Telefony: 79 457 14 69, 53 542 13 74 E-mail: eitca[małpa]complearn.pl Akredytacja Szkoleniowa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości nr 1588/2007 Akredytacja Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Nr 8 /2014 Certyfikat spełniania wymagań normy zarządzania jakością ISO 9001:2008

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

(3) Dekoracje czy też artykuły do wszystkich domów

25.05.2019 2:44

Jesteśmy wyjątkowym sklepem działającym w internecie zajmującym się sprzedawaniem dekoracji i artykułów do każdego wnętrza. Nasz sklep jest czymś wyjątkowym, który musi zachwycić każdego kto zdecyduje się na zapoznanie z ofertą naszego sklepu. W ofercie mamy między innymi meble, lampiony, obrazy, lustra, zegary i wiele innych towarów. Możemy zapewnić, że wszystkie towary znajdujące się w ofercie naszej firmy cechują się naprawdę wysoką jakością. Mamy pewność, że zakupy w naszym sklepie dadzą możliwość zakupić towary idealne do każdego domu. Bardzo gorąco zachęcamy do skorzystania z zapewnianej przez nas szerokiej oferty.

Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

(3) Biuro Turystyczne VOYAGE - wycieczki szkolne i obozy

25.05.2019 2:44

Jakie będą wojaże z biurem turystycznym VOYAGE? Biuro podróży VOYAGE specjalizuje się w rozplanowywaniu wielorakich wyjazdów, wycieczek oraz obozów zagranicznych. Jego usługobiorcą może stać się dosłownie każdy, wystarczy jedynie przejrzeć stronę internetową i poznać obecną ofertę. Jeśli ona Cię nie satysfakcjonuje, polecamy kontakt drogą telefoniczną ewentualnie mailową w celu konsultacji i wybrania najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Mamy w ofercie wyprawy do najpiękniejszych zakątków świata, z nami zwiedzisz Anglię, Szkocję, Francję, Włochy czy Republikę Czeską, ponadto organizujemy także wyjazdy na terenie Polski przykładowo: do Karpacza, Zakopanego czy też w Bieszczady. Aktualnie pracują u nas profesjonalni przewodnicy turystyczni, którzy bez wątpienia poszerzą twoją wiedzę na temat odwiedzanych miejsc. Zajmujemy się także organizowaniem wycieczek szkolnych, w ramach nich gwarantujemy minimum jednego opiekuna przypadającego na 10 uczniów. Program wyprawy zawsze można zmienić, przedyskutować różnorakie sporne sprawy i osiągnąć satysfakcjonujący kompromis.

Tagi: Internet
Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

(3) K2 Print drukarnia online - druk ulotek, wizytówek, bane

25.05.2019 2:44

Prowadzona przez nas drukarnia internetowa stworzona jest, aby każdemu zagwarantować usługi na profesjonalnym poziomie. Dzięki naszym usługom da się dostać produkty wśród, których znajdują się banery reklamowe, wizytówki, teczki ofertowe, katalogi, plakaty i sporo innych artykułów. Osobom korzystającym z naszych usług zapewniamy ekologiczną postawę oraz stosowanie rzeczywiście ekologicznych rozwiązań. Ekipa naszych specjalistów ma rzeczywiście duże doświadczenie jak również umiejętności. Spore doświadczenie pozwala nam na zrobienie usług przy zastosowaniu druku cyfrowego, offsetowego czy też w sporym rozmiarze. Dysponujemy wieloma maszynami, które dają możliwość też również na wykonanie foliowania na zimno. Nasza drukarnia online gwarantuje łatwość realizacji usług, niskie ceny, jak również szybkie wykonanie powierzonych nam zleceń. Poza tym zapewniamy współpracę każdemu studiu graficznemu jak również agencji reklamowej. Na pewno każdy, kto nam zaufa otrzyma usługi na sprawdzonym poziomie. Dodatkowo zapewniamy szereg rabatów dla osób regularnie korzystających z naszych usług zapewniając naprawdę ciekawe rabaty partnerskie.

Tagi: Internet
Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

(19) Biuro Turystyczne VOYAGE - wycieczki szkolne i obozy

25.05.2019 2:44

Jakie będą wojaże z biurem turystycznym VOYAGE? Biuro podróży VOYAGE specjalizuje się w organizowaniu różnorakich wyjazdów, wycieczek oraz obozów zagranicznych. Jego klientem może być dosłownie każdy, wystarczy jedynie zajrzeć na stronę internetową i zapoznać się z obecną ofertą. Jeżeli ona Cię nie satysfakcjonuje, to zalecamy kontakt drogą telefoniczną albo mailową w celu omówienia i wybrania najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Posiadamy w ofercie wojaże do najwspanialszych miejsc na świecie, z nami odwiedzisz Anglię, Szkocję, Francję, Włochy czy Republikę Czeską, ponadto organizujemy również wyjazdy po Polsce przykładowo: do Karpacza, Zakopanego czy też w Bieszczady. Obecnie zatrudniamy najbardziej profesjonalnych przewodników turystycznych, którzy na pewno rozszerzą twoją wiedzę na temat odwiedzanych miejsc. Zajmujemy się również organizacją wycieczek szkolnych, w ramach nich zapewniamy co najmniej jednego opiekuna przypadającego na 10 uczniów. Program podróży zawsze można dostosować indywidualnie, przedyskutować różnorakie sporne kwestie i osiągnąć satysfakcjonujący kompromis.

Tagi: Internet
Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami