Wiadomości z tagiem Islam  RSS
ONZ krytykuje Pakistan za prawo o bluźnierstwie

28.02.2020 8:23


Wysoka Komisarz ONZ ds. Praw Człowieka Michelle Bachelet skrytykowała Pakistan za utrzymanie w mocy prawa o obrazie islamu. Jej zdaniem prawo o bluźnierstwie prowadzi do ataków na inne religie w Pakistanie. Przepisy przewidują karę śmierci za złamanie prawa.

Źródło: fakty.interia.pl

Wójcik Racing Team już w ten weekend zadebiutuje w WorldSupersport!

27.02.2020 11:36

To kolejna seria w randze mistrzostw świata, w której polska ekipa wystawia swoją reprezentację. Pierwsza runda odbędzie się w dniach 28 lutego - 1 marca na torze Phillip Island w Australii.

Źródło: www.scigacz.pl

Pt, 6 mar 21:30 (TVP 1) - Bestia

26.02.2020 1:27


Córka byłego agenta CIA, Jessica i jej przyjaciółka Sara wyjeżdżają do Tajlandii. Dziewczyny zostają porwane przez grupę islamskich fundamentalistów....

Tagi: TVP 1, Islam
Źródło: teletydzien.interia.pl

WSBK: ostatnie testy zakończone. Rea najszybszy, Pirelli przedstawia modele opon na pierwszą rundę 2020

25.02.2020 14:24

Urzędujący mistrz Jonathan Rea uzyskał najlepszy wynik z dwóch dni testów na torze Phillip Island, gdzie już w najbliższy weekend odbędą się pierwsze wyścigi WSBK w 2020 roku. Firma Pirelli przedstawiła szczegółowy wykaz modeli opon, które będą mieli do dyspozycji zawodnicy startujący w australijskiej rundzie.

Źródło: www.scigacz.pl

Żona Kobego Bryanta złożyła pozew przeciwko firmie, która wynajęła helikopter

24.02.2020 20:33

Vanessa Bryant zaczyna walkę z Island Express. Firma została pozwana do sądu za tragedię, w której zginęli Kobe Bryant, jego córka Gianna i siedem innych osób.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Syria: Tysiące ludzi porwanych przez ISIS wciąż nie wróciło. Porażające statystyki

24.02.2020 13:34


Pomimo upadku tzw. Państwa Islamskiego - od kilkuset do ośmiu tysięcy osób porwanych przez ISIS w Syrii wciąż uznaje się za zaginionych. Chodzi o syryjskich dziennikarzy, żołnierzy, cywilów i pracowników organizacji pomocowych, uprowadzonych przez bojowników w ostatnich latach. Historie 27 takich osób publikuje w najnowszym raporcie organizacja Human Rights Watch.

Tagi: Syria, ISIS, Islam
Źródło: fakty.interia.pl

Naukowców zaszokowało tempo zanikania śniegu na antarktycznej wyspie

23.02.2020 11:25

Należący do NASA satelita Landsat 8 sfotografował antarktyczną Eagle Island. Zdjęcia, zrobione 4 i 13 lutego, zaszokowały naukowców. Okazało się, że w tym czasie zniknęło 20% pokrywy śnieżnej na wyspie i utworzyły się na niej jeziora

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Akcja policji w Danii. Wśród zatrzymanych marynarzy jest Polak

21.02.2020 15:22

Gigantyczna akcja duńskiej policji w porcie Kalundborg na wyspie Zelandia. Funkcjonariusze zatrzymali 24 członków załogi statku Ducan Island....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wielka Brytania: Dżihadystka planowała zamach w katedrze św. Pawła w Londynie

21.02.2020 13:49


Zwolenniczka Państwa Islamskiego przyznała się w piątek przed sądem do udziału w spisku, którego celem było przeprowadzenie zamachów bombowych w londyńskiej katedrze św. Pawła i jednym z pobliskich hoteli, a także do rozpowszechniania materiałów o charakterze terrorystycznym.

Źródło: fakty.interia.pl

"Le Monde": Macron chce walczyć z separatyzmem islamskim

19.02.2020 11:23


Prezydent Francji Emmanuel "pragnie walczyć z 'separatyzmem islamistycznym', ale bez stygmatyzowania muzułmanów" - pisze na swej stronie internetowej dziennik "Le Monde", omawiając wtorkowe wystąpienie szefa państwa.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami