Wiadomości z tagiem Jedzenie  RSS
Carrefour i popularna aplikacja walczą z marnowaniem żywności

28.09.2020 11:29


Nowość w Carrefourze - sieć rozpoczęła współpracę z aplikacją "Too good to go". Klienci z Warszawy i Krakowa kupią paczki z jedzeniem z krótkim terminem ważności.

Źródło: www.bankier.pl

Żyją za grosze

26.09.2020 11:55

Nie mają ani na opłaty, ani na leki, ani na jedzenie, ani na nic innego. Pani Krysia w zeszłym roku chciała popełnić samobójstwo. Uratował ją syn Kamil. Jego tata cierpi na nowotwory i przyjmuje bardzo mocne leki przeciwbólowe. Młody mężczyzna opiekuje się dwojgiem schorowanych rodziców w warunkach, których nie sposób opisać słowami, ale przyznaje też […]

Źródło: supernowosci24.pl

Dlaczego ludzie rezygnują z jedzenia mięsa? "Ważny punkt w walce o przyszłość planety"

25.09.2020 17:24

Dzisiaj, gdy nie musimy już walczyć z innymi plemionami o dostęp do świeżych produktów spożywczych, równie dobrze możemy nie jeść mięsa, a potrzebną liczbę kalorii dostarczyć w sposób bardziej zdywersyfikowany, bazując na pokarmach roślinnych. Mięso wcale nie musi być podstawą naszej diety - mówi Onetowi dr Justyna Pokojska, socjolog Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Piaseczno. Szczeniak porzucony w mieszkaniu. Udało się go uratować

23.09.2020 17:19

Do strasznej historii doszło w Piasecznie. Szczeniaczek został porzucony sam w mieszkaniu. Pozbawiony jedzenia i wody spędził bardzo długi czas....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Prokurat: Słodkiego miłego życia. Ale z opłatą [OPINIA]

17.09.2020 9:23

Zwykle nie lubimy smaku gorzkiego i cieszymy się słodkim. Przyczyną tego jest proces ludzkiej ewolucji, który pomógł nam, jako gatunkowi, przetrwać. Gorzkie jedzenie przez milenia sugerowało truciznę, podczas gdy słodkie zapewniało uśmierzenie głodu. Dziś, paradoksalnie, te proste zasady przestały być już tak oczywiste jak kiedyś.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Wolt będzie dostarczać zakupy ze sklepów SPAR

15.09.2020 20:39

Sieć sklepów SPAR rozpoczęła współpracę z firmą Wolt - platformą do zamawiania jedzenia on-line – na obsługę dostaw zakupów. Będzie to trzeci kanał sprzedaży SPAR – po placówkach stacjonarnych i e-sklepie. Koszt dostawy jest stały i wynosi 9,99 zł.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Festiwal Smaków Food Trucków już w ten weekend. Wygraj bony na darmowe jedzenie! [KONKURS]

15.09.2020 11:33

W ten weekend Festiwal Smaków Food Trucków po długiej przerwie przybywa do Bydgoszczy. Z tej MetropoliaBydgoska.PL – jako partner medialny wydarzenia – ma dla swoich czytelników konkurs, w którym będzie można wygrać bony na jedzenie! Kolejna edycja Festiwalu Smaków Food […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Podróże w biznes klasie tracą swój urok i…sens. Wszystko przez koronawirusa

15.09.2020 10:25

Bez szampana na przywitanie, bez pomocy z bagażami, z pakowanym jedzeniem lub zupełnie bez niego i z całkiem pozamykanymi lub mocno ograniczonymi salonikami lotniskowymi – tak dziś wyglądają podróże w klasie biznes, które przez wiele lat kojarzyły się z pierwszym krokiem do luksusowego życia. Stali bywalcy mówią wręcz, że „czują się jakby wrócili do klasy ekonomicznej”. Z tą różnicą, że za swój bilet płacą zdecydowanie więcej.

Tagi: USA, Jedzenie
Źródło: www.fly4free.pl

Łączą smaki, aby przełamać stereotypy. Festiwal food trucków w Kielcach

13.09.2020 18:46

Chińskie pierożki na parze, amerykańskie burgery, czy kubańskie kanapki można kupić podczas zlotu food trucków w Kielcach. Wzdłuż ulicy Sienkiewicza na wysokości placu Artystów, ustawiły się samochody z ulicznym jedzeniem.

Źródło: radio.kielce.pl

Nie tylko serwują smaczne potrawy, ale i rywalizują w konkursie

11.09.2020 15:31

Dania kuchni greckiej i tajskiej, amerykańskie burgery oraz niestandardowe kanapki można kupić podczas zlotu foodtrucków w Kielcach. Wzdłuż ulicy Sienkiewicza, na wysokości Placu Artystów, ustawiły się samochody z ulicznym jedzeniem.

Źródło: radio.kielce.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami