Wiadomości z tagiem Katastrofy  RSS
Jezioro Szkieletów odsłania jedne tajemnice i dodaje kolejne

21.08.2019 13:28

Tajemnicze szkielety znad jeziora Roopkund w Himalajach należały do różnych genetycznie grup ludzi, którzy zginęli podczas co najmniej dwóch katastrof, a ich śmierć dzieli od siebie tysiąc lat. Wyniki analiz genetycznych przeczą więc przekonaniu, że wszyscy ci ludzie ponieśli śmierć podczas tego samego wydarzenia.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Swiss Re: 44 mld USD strat z katastrof w I połowie 2019 [Świat]

21.08.2019 8:03

44 mld USD wyniosły w I połowie 2019 r. straty ekonomiczne związane z katastrofami naturalnymi oraz spowodowanymi przez człowieka - wynika ze (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Uczestniczący w kolizji Kamil Durczok nie był pod wpływem narkotyków

20.08.2019 15:23


Kamil Durczok, podejrzany m.in. o sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, w dniu uczestniczenia w kolizji drogowej nie był pod wpływem narkotyków. Taką informację przekazała Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim.

Źródło: www.rmf24.pl

Prokuratura: W dniu kolizji Kamil Durczok nie był pod wpływem narkotyków

20.08.2019 13:48


Kamil Durczok, podejrzany m.in. o sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, w dniu uczestniczenia w kolizji drogowej nie był pod wpływem narkotyków - poinformowano we wtorek PAP w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Źródło: fakty.interia.pl

Javier Bardem apeluje o ochronę oceanów: Byliśmy głusi i ślepi

20.08.2019 6:22


Hiszpański aktor, dwukrotnie nominowany do nagrody Oscara, Javier Bardem zaapelował w nowojorskiej siedzibie ONZ o zintensyfikowanie walki o ochronę oceanów. Ostrzegał, że znalazły się one "na krawędzi katastrofy".

Źródło: www.rmf24.pl

Kędzierzyn-Koźle: 8 pseudokibiców z zarzutami za sobotnią bójkę. Policja zatrzymuje kolejnych

19.08.2019 14:30


8 młodych mężczyzn z Opola i okolic usłyszało zarzuty za udział w bójce pseudokibiców, do której doszło w minioną sobotę (17.08) w Kędzierzynie-Koźlu. Policja zapowiada kolejne zatrzymania. W rozróbie przed stadionem Kuźniczki, w rejonie obwodnicy miasta, uczestniczyło ponad sto osób.- Zatrzymano 8 osób, to mieszkańcy powiatu opolskiego w wieku od 17 do 24 lat - mówi Magdalena Nakoneczna, rzeczniczka kędzierzyńskiej policji. - Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Zostali przesłuchani. 8 osób będzie odpowiadać za bójkę o charakterze chuligańskim. 21-letni kierowca opla, który w trakcie ucieczki staranował policyjny radiowóz będzie dodatkowo odpowiadał za sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz czynną napaść i usiłowanie czynnej napaści na funkcjonariuszy. Kryminalni nadal identyfikują kolejnych uczestników bójek. W kędzierzyńskiej komendzie przesłuchiwani są kolejni świadkowie tych zdarzeń. Nadzór nad tymi czynnościami sprawuje Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu.

Źródło: radio.opole.pl

Czaputowicz: Nie wyobrażam sobie, aby Rosja zablokowała wizytę w Smoleńsku

18.08.2019 12:56

Już w kwietniu 10. rocznica katastrofy smoleńskiej. Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz stwierdził w wywiadzie, że nie wyobraża sobie,...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wybuch, chaos, tuszowanie prawdy. W Rosji kolejny incydent nuklearny to kwestia czasu

17.08.2019 14:50

Od dekad katastrofy i wypadki atomowe w Rosji przebiegają według tego samego scenariusza. I będą się powtarzać, bo nic nie hamuje mocarstw przed...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami