Wiadomości z tagiem Kielce  RSS
Bezpłatne porady specjalistów w Świętokrzyskim Ośrodku Adopcyjnym

25.05.2019 8:17

Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny w Kielcach zaprasza na kolejne konsultacje psychologiczno - pedagogiczne. Z bezpłatnej pomocy specjalistów skorzystać mogą wszystkie potrzebujące osoby.

Tagi: Kielce, Psy
Źródło: www.radio.kielce.pl

PGNiG Superliga: czas na wielkie starcie o złoto

25.05.2019 8:07

Została tylko jedna niewiadoma. Przed nami ostatni akord sezonu 2018/2019 w PGNiG Superlidze Mężczyzn - w sobotę w finale rozgrywek PGE VIVE Kielce podejmie Orlen Wisłę Płock. W pierwszym meczu padł remis 26:26.

Tagi: PGNiG, Kielce
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Diecezja kielecka będzie miała siedmiu nowych kapłanów

25.05.2019 8:03

Msza święta w kieleckiej katedrze, podczas której diakoni przyjmą święcenia kapłańskie z rąk biskupa Jana Piotrowskiego rozpocznie się dziś o godzinie 10.00.

Tagi: Kielce, MSZ
Źródło: www.radio.kielce.pl

Pracownik ochrony

25.05.2019 2:44

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: KIELCE, woj. świętokrzyskie WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny - dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - dyspozycyjność - mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony ZAKRES OBOWIĄZKó“W: - ochrona osób i mienia OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy, - możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28, lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Patryk Jaki: oddelegowaliśmy więźniów do pracy przy usuwaniu skutków klęski żywiołowej

25.05.2019 2:38

Patryk Jaki w Kielcach zakończył swą kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego. Wiceminister sprawiedliwości podczas spotkania z dziennikarzami na Rynku podkreślał, że ostatnią prostą przed wyborami zdominowała trudna sytuacja powodziowa na południu kraju, także w województwie świętokrzyskim. Jak zaznaczył kandydat Zjednoczonej Prawicy, dzięki jego staraniom do pomocy przy usuwaniu skutków klęski żywiołowej w regionie zostało oddelegowanych dwustu osadzonych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Nowa szkoła na mapie Kielc

25.05.2019 2:38

Nowe liceum powstanie w Kielcach. Uruchomi je Zespół Szkół Społecznych imienia Mikołaja Reja. Ryszard Nazimek, dyrektor placówki mówi, że Społeczne Liceum Ogólnokształcące będzie miało dwie klasy pierwsze. Jedną dla absolwentów szkół podstawowych i jedną dla absolwentów gimnazjów. Klasy będą liczyły 20 uczniów.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Prezydent ignoruje, pełnomocnik przeprasza

25.05.2019 2:38

Aroganckie i pogardliwe - tak o dzisiejszym zachowaniu prezydenta Kielc mówi poseł Bogdan Latosiński. Mimo umówionej dwa tygodnie temu wizyty, prezydent zignorował posła, który chciał porozmawiać o istotnych dla kielczan sprawach komunikacji.

Tagi: Kielce, Lato
Źródło: www.radio.kielce.pl

Telekom Veszprem pręży muskuły przed PGE VIVE Kielce. Pogrom w finale ligi węgierskiej

25.05.2019 2:32

Nawet w Veszprem są zaskoczeni rozmiarami zwycięstwa. Telekom, rywal PGE VIVE Kielce w półfinale Ligi Mistrzów, pokonał u siebie Pick Szeged aż 35:24 i ma mistrzostwo Węgier na wyciągnięcie ręki.

Tagi: Kielce
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Artsiom Karalek oszczędzony. Kary nie będzie

25.05.2019 2:32

Komisarz Ligi Piotr Łebek zdecydował, że Artsiom Karalek z PGE VIVE Kielce nie zostanie zawieszony za faul na Lovro Mihiciu z Orlenu Wisły Płock. Białorusin może zagrać w finale PGNiG Superligi.

Tagi: PGNiG, Kielce
Źródło: sportowefakty.wp.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – PIĄTEK [24 MAJA]

24.05.2019 21:05

Służby ratunkowe w całym regionie postawione w stan najwyższej gotowości, w akcję pomocy powodzianom włączają się żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Są pieniądze na wypłatę odszkodowań dla właścicieli gospodarstw, które poniosły straty po ulewach. Na mapie Kielc pojawi się nowa placówka oświatowa. To najważniejsze informacje piątku.

Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami