Wiadomości z tagiem Kielce  RSS
Jeszcze nie rozpoczęła się budowa, a są już pierwsi najemcy

Dodano: 14.11.2018 17:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 70 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni będzie miało centrum logistyczne, które powstanie w Chęcinach. Inwestycja planowana jest w pobliżu węzła komunikacyjnego Kielce - Południe przy trasie S7 Warszawa - Kraków. Budowa rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Szef „mafii papierosowej” stanie przed sądem

Dodano: 14.11.2018 17:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratura Okręgowa w Kielcach skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie mężczyzny podejrzewanego o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, a także trzem podejrzanym o udział w nielegalnym procederze. Działalność grupy mogła narazić skarb państwa na stratę ponad 25 milionów złotych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wypadek w Kielcach. Są utrudnienia

Dodano: 14.11.2018 16:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Olszewskiego i Łódzkiej w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Monety w kształcie kuli. Pierwsze takie wyemitowane przez NBP

Dodano: 14.11.2018 15:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Narodowy Bank Polski z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości wprowadził do obiegu unikatowe monety. Po raz pierwszy w historii NPB mają one kształt złotej i srebrnej kuli. Krzysztof Szczerba, zastępca dyrektora oddziału okręgowego NBP w Kielcach informuje, że moneta złota o nominale 2018 złotych została wydana w ilości stu sztuk.

Tagi: Kielce, Banki, NBP
Źródło: www.radio.kielce.pl

Czy będzie w Kielcach Dolina Krzemowa?

Dodano: 14.11.2018 15:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

O roli parków technologicznych i ich wpływie na rozwój gospodarczy regionów dyskutują uczestnicy Forum Parków Technologicznych, które odbywa się w Kieleckim Parku Technologicznym.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kielecki ratusz wesprze zbiórkę na renowację nagrobków

Dodano: 14.11.2018 14:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

67 tysięcy 179 złotych zebrano podczas tegorocznej, 26 kwesty na rzecz ratowania cennych nagrobków. Akcja przeprowadzona została na kieleckich nekropoliach 1 i 2 listopada. Uczestniczyło w niej około 500 kwestujących, których wsparło 20 tysięcy ofiarodawców.

Tagi: Kielce, Ratusz
Źródło: www.radio.kielce.pl

Kucharz

Dodano: 14.11.2018 13:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KUCHARZ Miejsce pracy: CEDZYNA, woj. świętokrzyskie WYMAGANIA: - aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych warunek konieczny - doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok - znajomość procedur pracy w gastronomii, HACCP, BHP - umiejętność pracy w zespole - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności nie jest to warunek konieczny ZAKRES OBOWIĄZKó“W: - przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami, - zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji - zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowiska pracy OFERUJEMY: - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bardzo dobre warunki pracy atrakcyjne warunki finansowe - doświadczoną kadrę managerską i dobrze dobrany zakres obowiązków MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia, usług porządkowych oraz usług z zakresu branży hotelarskiej. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 665 991 991, lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres biuro@musikielce.pl z dopiskiem „kucharz”. Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego 14. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o. wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę MUSI Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Recepcjonistka / Recepcjonista

Dodano: 14.11.2018 12:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA Miejsce pracy: Cedzyna k. Kielc WYMAGANIA: •znajomość pakietu MS Office, •mile widziana znajomość języków obcych angielski, niemiecki, rosyjski •komunikatywność, •bardzo dobra organizacja pracy własnej, •umiejętność obsługi urządzeń biurowych, •pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania. •orzeczenie o niepełnosprawności warunek konieczny ZAKRES OBOWIĄZKó“W: •bieżąca obsługa recepcji (m.in. powitanie i obsługę gości, obsługę połączeń telefonicznych), •zarządzanie salami konferencyjnymi, obsługę spotkań, •bieżące wsparcie innych działów w ich codziennej pracy, •dbanie o właściwy wizerunek firmy OFERUJEMY: •atrakcyjny system wynagrodzeń •niezbędne narzędzia do pracy •terminową realizację świadczeń wynikających z umowy, •możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację •zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia, usług porządkowych oraz usług z zakresu branży hotelarskiej. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 665 991 991, lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres biuro@musikielce.pl z dopiskiem „recepcja” Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego 14. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o. wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę MUSI Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Dziecięce uśmiechy dzięki żołnierzom

Dodano: 14.11.2018 12:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kilkudziesięciu małych pacjentów przebywających w Świętokrzyskim Centrum Pediatrii w Kielcach odwiedzili żołnierze z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych z kieleckiej Bukówki. Dzieci zostały obdarowane licznymi prezentami, otrzymały m.in. puzzle, gry, maskotki, wykreślanki i wycinanki, nie kryły radości z odwiedzin nietypowych gości.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Alarm lotniczy nad Kielcami

Dodano: 14.11.2018 11:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po godzinie 10:00 nad Kielcami pojawił się samolot, który bez pozwolenia wtargnął w przestrzeń powietrzną kraju. Na terenie miasta zawyły syreny alarmowe ostrzegające o zagrożeniu z powietrza. Na szczęście były to tylko ćwiczenia systemu alarmowania o zagrożeniach odbywające się pod kryptonimem „renegade”.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami