Wiadomości z tagiem Londyn  RSS
Szczyt w Londynie. Co na to NATO?

11.12.2019 5:23

Podczas obrad zderzyły się poglądy Trumpa, Macrona, Merkel.

Tagi: NATO, Londyn
Źródło: www.rp.pl

Ajax za burtą Ligi Mistrzów, Valencia i Chelsea z awansem

10.12.2019 23:23

Ajax Amsterdam przegrał z Valencią 0:1 (0:1) w meczu ostatniej kolejki grupy H Ligi Mistrzów. Wobec zwycięstwa Chelsea Londyn z Lille OSC 2:1, uczestnikom półfinału poprzedniej edycji Champions League pozostaje jedynie gra w Lidze Europy.

Źródło: sport.onet.pl

Liga Mistrzów: Chelsea - Lille. Bez niespodzianki w Londynie, "The Blues" w 1/8 finału

10.12.2019 22:54

Chelsea w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na koniec fazy grupowej triumfator Ligi Europy pokonał u siebie Lille OSC 2:1. Choć wynik na to nie wskazuje, mecz miał jednostronny przebieg.

Tagi: Europa, Londyn
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pod Londynem powstaje bajkowy park rozrywki. To brytyjska odpowiedź na Disneyland

10.12.2019 22:15

Właściciele The London Resort pochwalili się pierwszymi wizualizacjami tego bajkowego parku rozrywki. Obiekt, który ma być największym tego typu miejscem w Wielkiej Brytanii, zajmie obszar 216 hektarów i obejmie sześć tematycznych części – zarówno dla dzieci, rodzin jak i miłośników adrenaliny.

Źródło: www.fly4free.pl

Nd, 15 gru 20:00 (TVP Sport) - Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2019 - 1. runda

10.12.2019 11:57


27. czempionat odbywa się w Alexandra Palace w Londynie. Tytułu broni Michael van Gerwen. W rywalizacji bierze udział Krzysztof Ratajski. Na zwycięzcę...

Źródło: teletydzien.interia.pl

dziś, 10 gru 22:00 (National Geographic) - Europa z powietrza

10.12.2019 11:57


Z niezwykłej perspektywy będzie można przyjrzeć się słynnej Grobli Olbrzyma i pracom porządkowym na wybrzeżu. Przelot nad Londynem pozwoli m.in. zobaczyć,

Źródło: teletydzien.interia.pl

(24) Polski lekarz Londyn cennik

10.12.2019 4:58

Z całego serca zapraszamy wszystkich potrzebujących najwyższej jakości opieki lekarskiej na witrynę Polski-lekarz.london - polskiej przychodni w Londynie. Tu obojętnie od tego, czy jest się pacjentem opieki codziennej, pacjentem hospitalizowanym, lub gościem, zawsze można posiadać pełne przekonanie, że nasz wprawny oraz przystępny personel będzie wszystkich i każdego z osobna traktował z szacunkiem oraz troską. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek zapytanie co do szczegółów naszej propozycji, gorąco zapraszamy na Polski-lekarz.london. Tutaj można się skonsultować z wyspecjalizowanymi profesjonalistami w licznych dyscyplinach, jak np. kardiologia czy dermatologia, a nawet stomatologia - wszyscy gwarantują kompleksową oraz wprawną pomoc pacjentom, a również stworzonym przez nas konsultantom oraz zespołom pielęgniarskim. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić każdą potrzebę błyskawicznej opieki, w dzień i w nocy. Jesteśmy dumni z stworzonego przez nas podejścia do higieny oraz czystości, co znajduje odzwierciedlenie w naszych wybitnie małych współczynnikach infekcji. Stworzony przez nas wyspecjalizowany zespół Polski-lekarz.london skrupulatnie utrzymuje owe wysokie normy. Więcej informacji na witrynie internetowej.

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

(24) Polski dentysta w Londynie

10.12.2019 4:58

Polski-lekarz.london - tu oferujemy jedynie usługi medyczne, w których specjalizuje się nasz wciąż poszerzający się zespół lekarzy oraz innych pracowników służby medycznej, które swoje kwalifikacje uzyskali w Polsce. Są oni jednymi z najbardziej profesjonalnych w swojej dyscyplinie i wobec tego mogą posiadać Państwo pewność, że nawet na obczyźnie wolno to właśnie dzięki nam uzyskać uczciwą wskazówkę oraz najbardziej odpowiednie leczenie dla siebie. Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się czegoś znacznie więcej o naszych znawcach - serdecznie zapraszamy na stronę: Polski-lekarz.london. Używamy najnowocześniejszych technologii i najbardziej zaawansowanych technik, żeby zapewnić najlepszą opieką leczniczą. Jesteśmy dumni z przeprowadzanego przez nas leczenia, na które i Państwo mogą liczyć. Nasi stomatolodzy, kardiolodzy czy dermatolodzy i cała paleta innych fachowców czeka do Państwa dyspozycji, zawsze w gotowości, w razie potrzeby. Rozumiemy wyjątkowość każdego z naszych Pacjentów. To naturalnie dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu najbezpieczniejszych praktyk, jesteśmy w stanie zaproponować leczenie należyte dla każdego z naszych Pacjentów.

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

(22) Polski lekarz Londyn cennik

10.12.2019 4:53

Polski-lekarz.london to miejsce udzielania w stolicy Anglii wsparcia lekarskiej pracującym na obczyźnie Polakom. Tutaj do dyspozycji pacjentów oczekuje cała rzesza lekarzy, pielęgniarek i innych pracobiorców służby zdrowia, którzy doświadczenie medyczne zdobyli w Polsce. Dziś służą wymagającym zapewniając najwyższe wzorce ochrony lekarskiej. Można tu korzystać z kompleksowych oraz odkrywczych metod leczenia, by bez względu na chorobę wolno było jak najszybciej weselić się zdrowiem. Więcej wiadomości oraz dane kontaktowe mogą Państwo znaleźć na Polski-lekarz.london. Uprzejmie zapraszamy do zajrzenia na stronę, oraz kontaktowania się z nami. Z najogromniejszą przyjemnością udostępnimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Troszczymy się o naszych pacjentów i wysoką jakość świadczonych usług - to naturalnie dzięki czemu opieka na światowym poziomie jest zawsze blisko. Nie da się zataić, że Polski-lekarz.london to siła zaawansowanej medycyny oraz to wszystko jest tutaj dla potrzebujących. Nasi doktorowie, a też farmaceuci, pielęgniarki oraz inni pracobiorcy służby zdrowia non stop służą pomocą. Zapraszamy.

Źródło: auto-komis.hiperogloszenia.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami