Wiadomości z tagiem Matura  RSS
Dobry puder makijaż

05.12.2019 6:46

Dla dobrego makijażu puder ma ogromne znaczenie. Warto wybierać produktu sprawdzone i dobre, dlatego na łamach naszego portalu przedstawiamy takie produkty jak puder matujący, puder ryżowy, puder mineralny. Zadbaj o swoją cerę już dzisiaj, wybierz sprawdzony puder do Twojego idealnego makijażu.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

myOXperience - czyli szansa na staż na jednej z najsłynniejszych uczelni na świecie

04.12.2019 16:32


Uczniowie białostockich szkół średnich, z wyjątkiem klas maturalnych - mogą zgłaszać się do ogólnopolskiego konkursu myOXperience.
Jedną z nagród jest pięciodniowy wyjazd na Uniwersytet Oksfordzki, a także roczny mentoring i wsparcie przy...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Kierownik do salonu Orange

04.12.2019 13:44

GTI Sp. z o.o.
Wymagania: wykształcenie minimum średnie (matura) znajomość standardów obsługi klienta znajomość pakietu office (Word, Excel)
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Choszczno
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Tagi: Orange, Matura
Źródło: www.praca.pl

'Robimy swoją robotę dobrze, czego efektem są wyniki egzaminów maturalnych'. Marzena Kazin o szkołach powiatowych

04.12.2019 11:15


- Rywalizacja ze szkołami w Opolu jest trudna, ale radzimy dobie - powiedziała w 'Poglądach i osądach' Marzena Kazin, sekretarz Starostwa Powiatowego w Opolu pytana o sytuację szkół powiatowych. - Jesteśmy zadowoleni z naboru, mimo podwójnego rocznika nie było w naszych placówkach większych problemów z dostaniem się do wybranej szkoły - dodaje gość Radia Opole.- Były też takie sytuacje, że uczniowie nie dostali się do opolskich szkół. Ale zawsze tak jest, że Opole jest atrakcją. My nawet nie próbujemy rywalizować, robimy swoją robotę dobrze i bardzo dobrze, czego efektem są wyniki egzaminów maturalnych, które są całkiem niezłe. Mamy także szkoły z internatem, zauważyliśmy, że cieszą się one popularnością. Są to szkoły skierowane na konkretnego ucznia. Jeśli ktoś jest zdecydowany na to, żeby iść do szkoły mundurowej czy sportowej, to po prostu pójdzie do tej szkoły, bez względu na to, czy jest ona w Opolu, czy poza Opolem - wyjaśnia sekretarz starostwa. Starostwo Powiatowe w Opolu prowadzi 4 szkoły ponadpodstawowe - w Niemodlinie, Tułowicach, Prószkowie i Ozimku.

Źródło: radio.opole.pl

Opiekun Finansowy

04.12.2019 9:04

Stefczyk Finanse
Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV plus: Chcieć pracować w finansach, mieć wykształcenie średnie maturalne i
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
Obszar zawodowy: Finanse / Bankowość

Źródło: www.praca.pl

Lublin. Wyrok dla byłego dyrektora. Wystawiał świadectwa maturalne za łapówki

30.11.2019 0:31

Były dyrektor katolickiej szkoły został skazany na 5 lat i 6 miesięcy więzienia. Sprzedawał świadectwa ukończenia szkoły lub zdania egzaminu...

Tagi: Lublin, Matura
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Otwarte zajęcia sportowe dla dzieci pod okiem fachowców - treningi z Akademią Jagiellonii Białystok

29.11.2019 9:36


Jednym z głównych pomysłodawców akcji jest trener Akademii Jagiellonii Białystok Rafał Matusiak. Jak sam mówi, zajęcia te mają zachęcić młodych adeptów do uprawiania sportu.

Tagi: Matura
Źródło: www.radio.bialystok.pl

PŚ szablistek. 21. miejsce Matuszak w Orleanie, najlepsza Francuzka Brunet

23.11.2019 19:07


Sylwia Matuszak zajęła 21. miejsce, a Marta Puda była 28. w turnieju Pucharu Świata szablistek we francuskim Orleanie. Zwyciężyła Francuzka Manon Brunet.

Źródło: sport.interia.pl

Filharmonia: 'Aida' w gwiazdorskiej obsadzie zachwyciła publiczność [ZDJĘCIA]

23.11.2019 14:48


Długimi owacjami na stojąco zakończyło się premierowe wykonanie 'Aidy' Giuseppe Verdiego w Filharmonii Opolskiej. Czteroaktowa opera, jedna z najsłynniejszych w dorobku kompozytora, przedstawiona została w piątkowy wieczór (22.11) w wersji koncertowej.Soliści, wśród których znaleźli się: Izabela Matuła (Aida), Boldizsár László (Radames), Małgorzata Walewska (Amneris), Aleksander Teliga (Ramfis), Szymon Mechliński (Amonasro), Łukasz Konieczny (Faraon), Alina Adamski (Kapłanka) oraz Damian Żebrowski (Posłaniec), zadbali jednak o ubogacenie występu ruchem scenicznym. Wykorzystali w tym celu niemal wszystkie przejścia ewakuacyjne zarówno sceny, jak i widowni. Spore wrażenie na publiczności wykonała także Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej oraz połączone składy Chóru 'Fenix' (przygotowanego przez Agnieszkę Franków-Żelazny oraz Aleksandrę Dudycz) i Chóru Filharmonii Opolskiej.- Moim zdaniem, super - mówi jeden z uczestników wydarzenia. - Super orkiestra, dyrygent, chór, naprawdę niesamowite! Dla mnie to bezbłędne! Chciałem posłuchać, jednak opera jest dobrym sposobem na spędzenie czasu i posłuchanie co się dzieje, poznanie historii.- Jesteśmy zachwyceni - dodaje kolejna uczestniczka. - Wspaniałe...

Źródło: radio.opole.pl

Próbna matura 2019 przedmioty dodatkowe z Operonem. Odpowiedzi i pytania

22.11.2019 14:22

W piątek 22 listopada licealiści w całej Polsce podeszli do czwartej próbnej matury z Operonem. Podajemy odpowiedzi i pytania z próbnego egzaminu...

Tagi: Matura
Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami