Wiadomości z tagiem Minister pracy  RSS
Czego PiS zapomniał nam powiedzieć o emeryturach

25.11.2019 15:27

Były wiceminister pracy Bartosz Marczuk w zaskakująco szczerym wpisie przyznaje, że jeśli na emeryturze nie chcemy przymierać głodem, to musimy się przygotować na to, że szybko na nią nie pójdziemy. To ciekawe słowa z ust członka rządu z czasów, gdy ten wycofywał się z podwyższenia wieku emerytalnego przeprowadzonego przez rząd PO-PSL.

Źródło: www.rp.pl

Były wiceminister pracy: Emerytury? Trzeba mieć więcej dzieci

25.11.2019 11:10

Były wiceminister pracy w rządzie PiS, Bartosz Marczuk ostrzega na Twitterze, że świadczenia emerytalne z ZUS w przyszłości będą bardzo niskie i apeluje, aby "dbać o zdrowie" i "mieć więcej dzieci".

Źródło: www.rp.pl

Jak PIP kręci w sprawie minister pracy? Potwierdzamy, że Marlena Maląg naruszyła Kodeks pracy

25.11.2019 10:43


Dokumenty z kontroli PIP jednoznacznie potwierdzają naruszenie Kodeksu pracy przez Marlenę Maląg. Wbrew temu, co twierdzi centrala inspekcji - pisze Łukasz Guza w poniedziałkowym wydaniu "Dziennika Gazety Prawnej".

Źródło: praca.interia.pl

DPS w Zochcinku z nagrodą od ministra

23.11.2019 10:05

Nagroda specjalna Ministra Pracy i Polityki Społecznej w postaci 18 tys. zł trafiła do Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku w powiecie opatowskim. Placówka została wyróżniona za wdrażanie nowatorskich rozwiązań w pomocy społecznej w roku 2019.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Zakaz handlu w niedziele do likwidacji? Zmiany w prawie! W miejscowościach turystycznych sklepy będą otwarte we wszystkie niedziele?

20.11.2019 11:30


Zakaz handlu w niedzielę: jakie zmiany proponuje rząd PiS? Ustawa ograniczająca handel w niedzielę obowiązuje od marca 2018 roku. Od stycznia ubiegłego roku zakupy można robić wyłącznie w ostatnią niedzielę miesiąca. Wiceminister pracy chce wprowadzić wyjątki. Zwolnione z zakazu handlu w niedzielę miałyby być miejscowości turystyczne. W krajach tj. Austria czy Francja w niektórych miesiącach […]

Źródło: wiadomosci.com

Federalny Trybunał Konstytucyjny: Cięcia zasiłku socjalnego są niezgodne z konstytucją

06.11.2019 18:24


Drastyczne cięcia zasiłku socjalnego za "brak kooperacji" są częściowo niezgodne z konstytucją - orzekł we wtorek Federalny Trybunał Konstytucyjny. Minister pracy chce szybko wcielić wyrok w życie.

Źródło: praca.interia.pl

Klub PSL nowej kadencji: Była minister pracy Jolanta Fedak, Paweł Kukiz oraz dawni politycy PO

19.10.2019 11:23


Szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, była minister pracy Jolanta Fedak, dawni politycy PO Jacek Tomczak oraz Marek Biernacki, Paweł Kukiz, a także Władysław Teofil Bartoszewski, pierwszy od lat kandydat ludowców, który zdobył mandat posła w Warszawie, będą w klubie PSL nowej kadencji Sejmu.

Źródło: fakty.interia.pl

Lichocka: Nie będzie problemów z utworzeniem rządu po wyborach

18.10.2019 8:37


Posłanka mijającej kadencji, wybrana do nowego parlamentu z list Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka zapewniła, że nie będzie problemów z utworzeniem rządu po wyborach. Na antenie radiowej Jedynki polityk mówiła, że kształt rady ministrów Prawo i Sprawiedliwość uzgodni – tak jak w poprzedniej kadencji – ze swoimi koalicjantami ze Zjednoczonej Prawicy: Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry […]

Czterodniowy tydzień pracy w Rosji? Eksperci sceptyczni

08.09.2019 11:23


W Rosji trwa dyskusja o skróceniu do czterech dni tygodnia pracy, rozpoczęta na wysokim szczeblu przez premiera Dmitrija Miedwiediewa. Eksperci są sceptyczni, a minister pracy Maksim Topilin uważa, że czterodniowy tydzień pracy jest możliwy za 40-50 lat.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami