Wiadomości z tagiem Minister pracy  RSS
Lider Zespołu

08.06.2020 11:21

CUK Ubezpieczenia
Jesteśmy pracodawcą kreującym nowe miejsca pracy (Dyplom Ministra Pracy i Polityki Społecznej
Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław
Obszar zawodowy: Finanse / Bankowość

Źródło: www.praca.pl

Minister pracy: Udało się powstrzymać falę masowego bezrobocia

23.05.2020 9:27


Z naszych danych wynika, że przez pierwsze trzy tygodnie maja zarejestrowało się 73,3 tys. nowych bezrobotnych, o ponad 1 tys. mniej niż w tym samym okresie w kwietniu - poinformowała PAP minister rodziny Marlena Maląg. To oznacza, że udało się powstrzymać falę masowego bezrobocia - oceniła.

Źródło: www.bankier.pl

Niemcy: Protest pracowników sezonowych przy zbiorze szparagów

20.05.2020 12:37


Rumuńscy pracownicy sezonowi twierdzą, że zostali oszukani przez niemieckich pracodawców. Protestujących rumuńskich pracowników w Bornheim niedaleko Bonn odwiedziła dziś, będąca z oficjalną wizytą w Niemczech, rumuńska minister pracy Violetta Alaxandru. Pracujący w niemieckich gospodarstwach rolnych rumuńscy pracownicy sezonowi oskarżają pracodawców o to, że ci nie płacą im zapowiedzianych stawek oraz nie zapewniają odpowiednich warunków pracy […]

Źródło: wiadomosci.com

Niemcy: Protest pracowników sezonowych przy zbiorze szparagów

20.05.2020 12:36


Rumuńscy pracownicy sezonowi twierdzą, że zostali oszukani przez niemieckich pracodawców. Protestujących rumuńskich pracowników w Bornheim, niedaleko Bonn odwiedziła dziś, będąca z oficjalną wizytą w Niemczech, rumuńska minister pracy Violetta Alaxandru.

Źródło: biznes.interia.pl

Kontrowersyjny pomysł zmian w prawie pracy

06.05.2020 17:06


Pomysł czasowego zawieszenia stosunku pracy wysadza w powietrze Kodeks Pracy, jest nietrafiony, komplikuje sytuację i niczego nie ułatwia ani pracownikom ani pracodawcom. To pierwsze reakcje na dzisiejszą zapowiedź minister pracy Marleny Maląg.

Źródło: biznes.interia.pl

Beata Lubecka: minister pracy odwołała wywiad w Radiu ZET, żeby być w radiowej Jedynce

23.04.2020 19:48

Dziennikarka Radia ZET Beata Lubecka poinformowała, że minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg odwołała we wtorek wywiad w stacji zaplanowany na czwartek, tłumacząc się „zmianami kalendarzowymi”. W czwartek rano Maląg była jednak gościem „Sygnałów dnia” w radiowej Jedynce.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Minister pracy: W kwietniu bezrobotnych więcej o 30 tys.

23.04.2020 7:16

- Pracujemy nad kilkoma rozwiązaniami, również nad mechanizmami aktywizującymi osoby bezrobotne - mówiła na antenie Polskiego Radia minister rodziny, pracy, i polityki społecznej Marlena Maląg.

Źródło: www.rp.pl

Włochy. Zapomoga kryzysowa dla trzech milionów osób

03.04.2020 11:48


Rząd Włoch przygotowuje wypłatę specjalnej zapomogi kryzysowej dla 3 mln osób, które potrzebują wsparcia z powodu pandemii koronawirusa i utraty dochodów - ogłosiła w piątek minister pracy i polityki społecznej Nunzia Catalfo. Suma tej pomocy to 3 mld euro.

Źródło: biznes.interia.pl

Francja. Co piąty pracownik sektora prywatnego na częściowym bezrobociu z powodu epidemii

02.04.2020 14:15


Około 4 mln Francuzów przebywa na częściowym bezrobociu z powodu epidemii koronawirusa, czyli co piąty pracownik sektora prywatnego - poinformowała w czwartek minister pracy Muriel Penicaud w radiu France Info.

Źródło: biznes.interia.pl

Marlena Maląg dla Onetu: Przed nami kolejne tygodnie wyrzeczeń

01.04.2020 21:31


"Za nami pierwsze tygodnie obowiązujących ograniczeń, wprowadzonych przez rząd w trosce o zdrowie i życie Polaków. Uczniowie i liczna rzesza osób pracujących, swoje obowiązki wykonuje zdalnie. Zamknięte są przedszkola i żłobki, kina i teatry, baseny i galerie handlowe. Znacznie ograniczony jest ruch na granicach" - napisała w tekście dla Onetu Marlena Maląg - minister pracy, rodziny i polityki społecznej. "Przed nami kolejne tygodnie wyrzeczeń, obowiązywania tych wyjątkowych środków bezpieczeństwa uruchomionych – powtórzę – w trosce o...

Źródło: www.rmf24.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami