Wiadomości z tagiem Murale  RSS
Murale na Słonecznej.

19.09.2019 18:28

W połowie lipca Bartosz Zmarzlik i Łukasz Maliszewski, czyli kapitanowie drużyn Stali i Stilonu, wzięli udział w akcji zamalowywania obraźliwych haseł wypisywanych na elewacjach budynków. Był to początek procesu, którego efektem jest mural, nawiązujący do nieistniejącego już kina Muza. W ten sposób ADM chce walczyć o estetykę osiedla Słonecznego.

Źródło: tvgorzow.pl

Ruchome murale na Nadodrzu. Pierwszy taki pokaz w Polsce

19.09.2019 8:41

W piątek i sobotę w ramach projektu Kinomural na 12 ścianach ośmiu kamienic wrocławskiego Nadodrza pojawią się ruchome murale m.in. twórców z Polski, Kolumbii, Chin, Japonii, USA i Szwajcarii. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym kraju.

Tagi: USA, Murale
Źródło: wroclaw.onet.pl

MMA. UFC Kopenhaga. Zawodnik Ankosu Poznań Machmud Muradow zastąpi Petera Sobottę

18.09.2019 14:26

Trenujący w Polsce Uzbek Machmud Muradow (22-6) podpisał kontrakt z UFC. "Mach" zadebiutuje już podczas wrześniowej gali w Kopenhadze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Niebezpieczna sytuacja podczas piłkarskiego meczu na Jamajce. Dwóch piłkarzy porażonych piorunem (wideo)

18.09.2019 10:21

Bardzo niebezpieczna sytuacja podczas piłkarskiego meczu na Jamajce. W trakcie spotkania ligi uniwersyteckiej przechodziła burza. Po uderzeniu jednego z piorunów, dwóch piłkarzy upadło na murawę. Trafili do szpitala, ale ich życiu nic nie zagraża.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Piorun uderzył w boisko podczas meczu na Jamajce. Piłkarze padli na ziemię. Wideo

18.09.2019 8:21


Podczas spotkania ligi uniwersyteckiej w jamajskim Kingston doszło do niecodziennej sytuacji. W 84. minucie meczu pomiędzy Wolmer's Boys 'School a Jamaica College w boisko uderzył piorun. Na skutek porażenia, na murawę upadło czterech piłkarzy, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Mecz został przerwany.

Źródło: sport.interia.pl

W Rytlu zbierali złom, by zarobić na remont murawy

16.09.2019 18:23

Duże obłożenie bywa zabójcze dla boisk piłkarskich z naturalną nawierzchnią. Nadmierne eksploatowanie murawy niekorzystnie wpływa na jej jakość, z kolei boczne płyty często nie mają zbyt wiele wspólnego z trawą. Z podobnym problemem borykają się w Brdzie Rytel (woj. pomorskie). Władze klubu planują remont, w którym ma im pomóc zbiórka… złomu.

Źródło: sport.onet.pl

LPK w Lillehammer: Klemens Murańka wygrywa jednoseryjne zawody!

15.09.2019 13:25

Klemens Murańka został zwycięzcą sobotniego konkursu Letniego Pucharu Kontynentalnego w Lillehammer (HS140)! Reprezentant Polski odniósł wygraną po próbie na odległość 135 metrów. Drugi był Philipp Raimund, a trzeci Rok Justin. Punktowało czterech Biało-Czerwonych. Z powodu zbyt silnego wiatru, seria finałowa została odwołana.

Źródło: www.skijumping.pl

Pn, 23 wrz 20:15 (Polsat) - Uprowadzona 2

14.09.2019 0:27


Podczas wakacji w Stambule emerytowany agent CIA Bryan Mills oraz jego była żona Lenore zostają porwani przez ludzi Murada Krasniqiego.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Romanczuk: spodziewałem się takiego wyniku

14.09.2019 0:08


Klimala: nie stwarzaliśmy sobie w ogóle sytuacji
Młodzieżowy napastnik Jagiellonii Białystok zameldował się na murawie w drugiej połowie meczu zmieniając Mudrinskiego. Klimala powiedział po meczu, że Jagiellonia...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami