Wiadomości z tagiem Narodowcy  RSS
Marcin Gortat dla Interii: Głupio byłoby spędzić święta w gipsie. Wideo

12.12.2019 14:33


- Cieszę się, że udało się mi dokończyć bez kontuzji moją pierwszą w życiu jazdę na łyżwach. Moja kostka była już w złym stanie. Głupio byłoby spędzić święta w gipsie - mówi w rozmowie z Interią Marcin Gortat, który wziął udział w organizowanej przez własną fundację lekcji WF na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Źródło: sport.interia.pl

Danuta Dmowska-Andrzejuk: Myślę, że z murawą na Narodowym będzie w porządku. Wideo

12.12.2019 13:14


Nowa minister sportu i turystyki Danuta Dmowska-Andrzejuk zabrała głos w sprawie fatalnego stanu murawy na Stadionie Narodowym. Jak przekonuje, po wybraniu nowych władz PGE Narodowego w przyszłym roku nie powinno być problemów takich jak podczas ostatnich meczów naszej reprezentacji. Nowa minister uczestniczyła w lekcji WF, akcji organizowanej przez Fundację Marcina Gortata MG 13 oraz ministerstwo sportu i turystyki.

Źródło: sport.interia.pl

Marcin Gortat po raz pierwszy na łyżwach. Wideo

12.12.2019 12:59


Marcin Gortat po raz pierwszy w życiu jeździł na łyżwach! Kończący karierę koszykarz uczestniczył w lekcji WF na Stadionie Narodowym. Kamera Interii uchwyciła ten moment.

Źródło: sport.interia.pl

WF na Zimowym Narodowym z gwiazdami

12.12.2019 11:37

12 grudnia 2019 roku odbyła się lekcja WF na Zimowym Narodowym. Organizatorami akcji, podobnie jak w poprzednich latach jest Fundacja Marcina Gortata MG13 przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Oprócz uczniów biorących udział w zabawie na stadionie pojawiły się też gwiazdy, takie jak na przykład: Joanna Koroniewska, Dorota Gardias, czy Maciej Musiał. Koniecznie zobaczcie te zdjęcia!

Źródło: sport.onet.pl

Rozmowa Dnia: Leszek Bukowski [OGLĄDAJ]

12.12.2019 8:31

Gościem Rozmowy Dnia jest Leszek Bukowski z kieleckiej delegatury Instytutu Pamięci Narodowej. Zachęcamy do udziału w akcji „Zapal światło wolności” ogłoszonej dla uczczenia ofiar Stanu Wojennego i mówimy o tym, czy w kontekście ostatnich wypowiedzi polityków Lewicy, możemy powiedzieć, że nasza wiedza o czasach komunizmu jest wystarczająca.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Proponowane prawo do zatarcia informacji o chorobie przy ubezpieczeniu [Rynek]

12.12.2019 7:15

Jeszcze w tym roku rząd powinien przyjąć Narodową Strategię Onkologiczną. Zapisano w niej, że do końca 2025 r. należałoby wprowadzić (...)

Źródło: feedproxy.google.com

TAK MINĄŁ DZIEŃ – ŚRODA [11 GRUDNIA]

11.12.2019 22:35

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oficjalnym partnerem finansowym Muzeum Okręgowego w Sandomierzu. Kolejna w ostatnim czasie rezygnacja zastępcy prezydenta Kielc - Danuty Papaj z zajmowanego stanowiska. Trzeci dzień naszej akcji „Choinka pod choinkę”. To najważniejsze informacje środy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Afera ws. PFN. Edmund Janniger odpowiada na zarzuty. "Kroki prawne zostają podjęte"

11.12.2019 20:47

Edmund Janniger odniósł się do afery ws. kosztownych lotów, które miały być pokryte z budżetu Polskiej Fundacji Narodowej. Asystent Antoniego...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Muzeum oficjalnie zyskało wsparcie ministerstwa

11.12.2019 18:34

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oficjalnie stało się organem współfinansującym Muzeum Okręgowe w Sandomierzu. Dołączyło ono do grona trzech organów prowadzących tę placówkę, czyli miasta, powiatu i samorządu województwa świętokrzyskiego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Śląski Wawel z nowym dachem. Zakończył się remont trwający od lipca. W planach kolejne prace

11.12.2019 18:00


Zakończyły się prace remontowe prowadzone w brzeskim zamku. Przez ostatnie miesiące zabytek zyskał nową więźbę i pokrycie dachowe. Renowacji doczekała się także brama oraz Wieża Lwów.- Remontu nie można było już dłużej odkładać, gdyż zniszczone pokrycie coraz gorzej spełniało swoją rolę - zauważa dyrektor Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu, Dariusz Byczkowski.- Wczoraj był odbiór techniczny dachu, skończyliśmy remont trwający od lipca do grudnia, udało nam się dotrzymać terminu. Zamek wygląda teraz zupełnie inaczej. Dach już był stary, zagrażał bezpieczeństwu zwiedzających, był w złej formie i dlatego cieszę się, że udało nam się zdobyć środki - wskazuje.Dodatkowym utrudnieniem była prowadzona w lecie renowacja parkietów w części zamkowych wnętrz, co zbiegło się z pracami na dachu, jednak wszystkie działania udało się przeprowadzić w taki sposób, by nie powodowały poważnych przeszkód w zwiedzaniu zabytku.Zakończona właśnie wymiana pokrycia dachu była możliwa dzięki dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, która w 90% pokryła ponad 2-milionowy koszt prac.Najprawdopodobniej to jednak nie koniec planowanych w obiekcie...

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami