Wiadomości z tagiem Plymouth  RSS
Greta Thunberg wyruszyła z Plymouth do USA

14.08.2019 21:23


Greta Thunberg wyruszyła z brytyjskiego Plymouth do Stanów Zjednoczonych. 16-letnia działaczka ekologiczna weźmie udział m.in. w szczycie ONZ w Nowym Jorku. Chce tam dotrzeć ekologiczną łodzią, która jest tak bliska neutralności węglowej, jak to możliwe.

Tagi: USA, Plymouth, ONZ
Źródło: fakty.interia.pl

Krakowscy rugbiści na stażu w Anglii

08.08.2019 12:23

Przygotowania do nowego sezonu Ekstraligi w Juvenii już trwają, ale nie wszyscy zawodnicy trenują z drużyną na krakowskich Błoniach. Marcin Morus i Bartłomiej Janeczko – dwóch młodych rugbistów dostało szansę odbycia stażu w klubie Plymouth Albion RFC. Dwa tygodnie treningów w portowym mieście południowej Anglii to jednak dopiero początek współpracy obu klubów.

Źródło: sport.onet.pl

Patrzenie na zieleń zmniejsza ochotę na słodycze, papierosy i alkohol

13.07.2019 8:24

Możliwość obserwowania zieleni na co dzień przez okno sprawia, że mamy mniejszą ochotę na niezdrowe przekąski i używki - przekonują badacze z University of Plymouth w Wielkiej Brytanii. Ich wnioski publikuje pismo "Health & Place".

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Plymouth Prowler - 3.5 * Plymouth Prowler * Gwarancja !

29.06.2019 18:02

*ABS *Imobiliser *Elektryczne szyby *Klimatyzacja *Tempomat *Wielofunkcyjna klimatyzacja *Alufelgi GWARANCJA VIP Gwarant Service ochroni Cię przed nieprzewidzianymi wydatkami związanymi z usuwaniem awarii w Twoim samochodzie w ponad 24 głównych podzespołach: + jednostka napędowa - silnik + skrzyni…

Źródło: motosprzedaz.pl

Joanna Pajkowska jako pierwsza Polka opłynęła świat non stop

29.04.2019 0:24

W niedzielę rano (28 bm.) Joanna Pajkowska powróciła na pokładzie "Fanfana" z samotnego rejsu non stop dookoła świata! Rejs zakończyła w Plymouth po 218 dniach. Jako pierwsza Polka opłynęła kule ziemską bez zawijania do portu. Końcowy odcinek rejsu Asi......

Tagi: Plymouth
Źródło: www.24kurier.pl

Mikser kuchenny w laboratorium. Naukowcy sprawdzili skład pierwiastkowy smartfonu

25.03.2019 17:29

Każdego roku produkuje się około 1,4 mld smartfonów. Rodzi się pytanie, co zrobić z tymi egzemplarzami, które nie są już użytkowane i jakie surowce można z nich odzyskać. Rozwiązania zagadki podjęli się naukowcy z Uniwersytetu w Plymouth. Wykorzystali przy tym sprzęt niezbyt powszechny w laboratoriach badawczych, a mianowicie mikser kuchenny. Projekt został opracowany przez dr Arjana Dijkstrę&...

Źródło: feedproxy.google.com

Tylko trzy procent!

20.12.2018 15:23

W Wielkiej Brytanii średnio jedno dziecko w klasie ma zapewnioną zalecaną dawkę ruchu (aktywności fizycznej), twierdzą naukowcy z University of Exeter oraz Plymouth University na łamach „Journal of Physical Activity and Health”.

Źródło: nauka.wiara.pl

W.Brytania: Plymouth upamiętniło polskich bohaterów II wojny światowej

18.11.2018 21:23

Władze brytyjskiego miasta portowego Plymouth, a także przedstawiciele Królewskich Sił Powietrznych (RAF) i Królewskiej Marynarki oddali w niedzielę hołd polskim lotnikom i marynarzom, którzy bronili Wielkiej Brytanii podczas II wojny światowej.

Źródło: www.deon.pl

Laurencja, Awalonia i Armoryka utworzyły Wyspy Brytyjskie?

18.09.2018 8:07

Naukowcy od dziesiątków lat są przekonani, że Wyspy Brytyjskie powstały przed 400 milionami lat wskutek zderzenia terranu Awalonia i kratonu Laurencja. Jednak geolodzy z University of Plymouth uważają, że w procesie tym brał też udział terran Armoryka. Dowody na to zdobyto badając skały w Devon i Kornwalii.

Tagi: Plymouth
Źródło: kopalniawiedzy.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami