Wiadomości z tagiem Polityka  RSS
F1: polityka i pieniądze psują wyścigi. Mocne słowa kierowców Mercedesa

20.07.2019 20:02

- Powinniśmy unikać sytuacji, w których polityka i pieniądze decydują o wyścigach F1 - mówią zgodnie kierowcy Mercedesa. Zdaniem Lewisa Hamiltona i Valtteriego Bottasa, to do zawodników powinien należeć głos, gdzie organizować F1.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Film Vegi wstrząśnie polityką? Wyborców PiS to nie obchodzi [BADANIE]

20.07.2019 18:48

Patryk Vega robi film o polskiej polityce. Po sieci krążą sceny z aktorami, którzy wcielili się w role Kaczyńskiego czy Macierewicza. Opozycji też...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Ekspert Komisji Europejskiej: Polska jest dobrym uczniem polityki spójności

20.07.2019 6:00


Jeśli chodzi ogólnie o politykę spójności, to Polska jest dobrym uczniem (...) już dziś ponad 30 procent środków jest rozliczonych, co oznacza, że pod tym względem Polska jest w czołówce krajów członkowskich - mówi w rozmowie ekspert Komisji Europejskiej Jan Mikołaj Dzięciołowski. Jednocześnie przypomina, że są jeszcze dziedziny, w których jest wiele do zrobienia. "Jeśli chodzi o jakość powietrza, to sytuacja w Polsce jest krytyczna" - podkreśla.

Źródło: fakty.interia.pl

Natalia walczy o klimat. Protest nastolatki przed szczecińskim magistratem

19.07.2019 22:25

Dwunastoletnia Natalia stanęła w piątkowe południe pod budynkiem szczecińskiego magistratu, aby zaprotestować przeciwko bezczynności polityków w obliczu zmian klimatycznych. Pomimo dość późnej zapowiedzi protestu Natalii, dołączyło do niej kilka osób. ......

Źródło: www.24kurier.pl

Rośnie społeczny sprzeciw wobec cenzury prewencyjnej

19.07.2019 18:23

Cenzura prewencyjna ma się w Polsce coraz lepiej, a swymi standardami zaczyna przypominać tę z czasów PRL. Nie tylko trzeba uważać na poprawność polityczną i śledzić główny nurt informacji, ale należy jeszcze pilnować słupków popularności głoszonych tez. Jeśli bowiem mamy do przekazania jakąś niepopularną treść możemy być pewni, że cenzorzy, także ci społeczni, zadbają o...

Źródło: wolna-polska.pl

Cieślik & Górski: Jak Petru z popiołów

19.07.2019 16:00

Karawan polskiej polityki dojechał do kolejnego przystanku. Opozycja zapowiada Forum Pogrobowe.

Tagi: Polityka
Źródło: www.rp.pl

Pn, 22 lip 22:35 (TVP 1) - Ekstradycja

19.07.2019 13:39


Halski udostępnia dziennikarzom wyniki śledztwa. Jego rewelacje o politykach piorących brudne pieniądze nie wywołują spodziewanej reakcji.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Misiewicz: W areszcie zbliżyłem się do Boga

19.07.2019 10:24

Udowodnię swoją niewinność, jeśli wyrok w mojej sprawie będzie wydawał niezawisły, niezależny od polityków sąd - mówi w rozmowie z Onetem Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik byłego szefa MON Antoniego Macierewicza.

Źródło: www.rp.pl

Zwierzęta umierające w klatkach. Prawdziwa cena najdroższej kawy świata

18.07.2019 16:09

Wiadomości - najważniejsze i najnowsze informacje. Wiadomości, foto i wideo. Prasa. Ciekawostki. Kultura. Gospodarka. Polityka. Nauka. Religia. Polska i świat.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Pawłowicz do dziennikarza: Na kolana i przeproś, zdrajco

18.07.2019 15:23

- Na kolana, przepraszaj, zdrajco jeden. Wszyscy na kolana! - rzuciła do dziennikarzy posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, gdy przedstawiciele mediów usiłowali dopytać o jej dalsze plany po decyzji o wycofaniu się z polityki.

Źródło: www.rp.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami