Wiadomości z tagiem Rosja  RSS
Boks. Ważny list w sprawie Korobowa: czy zacznie się dochodzenie?

25.05.2019 7:12


Leon Margules, adwokat Matta Korobowa (polscy kibice znają Margulesa głównie jako promotora boksu - przyp.red.) żąda w imieniu teamu Rosjanina dochodzenia w sprawie sędziowania w walce z Immanuwelem Aleemem. Dwa tygodnie temu Aleem zremisował z Korobowem na gali w Fairfax w stanie Virginia. Wokół rezultatu pojedynku pojawiły się duże kontrowersje.

Tagi: Rosja, Boks, Kibice
Źródło: sport.interia.pl

Operator Plotera - Krojowni Hydraulicznej / Krojczy

25.05.2019 2:42

Gino Rossi S.A.
GINO ROSSI S.A., jedna z największych polskich firm z branży obuwniczej, w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi obecnie rekrutację na
Lokalizacja: pomorskie, Słupsk
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Źródło: www.praca.pl

Ropa z Rosji nie płynie od miesiąca. Ekspert: Nie było takiej sytuacji od 20 lat

25.05.2019 2:41

Mija miesiąc, odkąd dostawy ropy z Rosji do Polski rurociągiem "Przyjaźń" zostały wstrzymane. Wszystko przez stwierdzone zanieczyszczenie paliwa. Dostawy z Naftoportu i rezerwy na razie wystarczą, ale jeśli sytuacja utrzyma się dłużej, paliwo będzie droższe.

Tagi: Rosja, Paliwa
Źródło: www.money.pl

Służba zdrowia przeznaczy miliardy na rozwiązania chmurowe

25.05.2019 2:35

Globalny rynek usług chmurowych dla służby zdrowia osiągnie do 2025 r. wartość ponad 55 mld dolarów – wynika z badań Global Market Insights. W samej Europie wydatki na rozwiązania cloudowe rosnąć będą średnio o 15,5% w skali roku. Powód? Coraz większe zainteresowanie rozwiązaniami dla e-zdrowia.

Źródło: di.com.pl

Efektowny nokaut po 10 sekundach walki. Zobacz kapitalne "latające kolano" z gali PFL

25.05.2019 2:32

Tylko 10 sekund trwała walka Movlid Khaibulaev vs Damon Jackson. Rosjanin popisał się efektownym "latającym kolanem", które doprowadziło do najszybszego nokautu w historii federacji PFL.

Tagi: Rosja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

PGE Ekstraliga. Co pokaże Grigorij Łaguta? Są dwa scenariusze

25.05.2019 2:32

Po dwuletniej przerwie spowodowanej dopingową wpadką Grigorij Łaguta wraca do ligowego ścigania. Co pokaże Rosjanin na torze? Są dwa scenariusze: optymistyczny i pesymistyczny.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

​Rosja i Białoruś uzgodniły sposób oczyszczenia Przyjaźni ze skażonej ropy

25.05.2019 2:27


Rosja i Białoruś porozumiały się w sprawie opróżnienia białoruskiego system rurociągów z zanieczyszczonej ropy; będzie ona przesyłana do Rosji tzw. rewersem. Rosja i Białoruś mają oczyścić rurociąg aż do granicy Białorusi z Polską do 10 czerwca.

Tagi: Rosja
Źródło: fakty.interia.pl

Rosja i Białoruś uzgodniły sposób oczyszczenia Przyjaźni ze skażonej ropy

25.05.2019 2:27


Rosja i Białoruś porozumiały się w sprawie opróżnienia białoruskiego system rurociągów z zanieczyszczonej ropy. Będzie ona przesyłana do Rosji tzw. rewersem.

Tagi: Rosja
Źródło: www.rmf24.pl

Daniel Skibiński: potrzebuję nokautu po... najdziwniejszych przygotowaniach

25.05.2019 2:26

- Wygrywam walkę za walkę, ale za mało mam zwycięstw przed czasem, a takie najbardziej podobają się kibicom. Wierzę, że szybko pokonam Rosjanina Zalimchana Jusupowa (9-3), choć to były moje… najdziwniejsze przygotowania w karierze – mówi Daniel "Skiba" Skibiński (13-5) przed występem na gali Tomasza Babilońskiego - "Babilon MMA 8" 31 maja w Arenie Pruszków.

Tagi: Rosja
Źródło: sport.onet.pl

Fabian Drzyzga: w kadrze czuję się pewnie, przenosin do Rosji nie żałuję

25.05.2019 2:26

Fabian Drzyzga czuje się pewnie w kadrze i zna swoją wartość, ale zastrzegł, że na miejsce w składzie na najważniejsze turnieje w tym roku musi zapracować. Siatkarz reprezentacji Polski opowiedział też o wrażeniach z gry w Lokomotiwie Nowosybirsk.

Tagi: Rosja
Źródło: sport.onet.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami