Wiadomości z tagiem Studenci  RSS
Praktyki w zespole Fuzji i Przejęć (M&A)

21.08.2019 13:20

KPMG
Dlaczego warto pracować w KPMG? płatne praktyki studenckie prestiż stała możliwość nauki i rozwoju
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Księgowość / Audyt / Podatki

Źródło: www.praca.pl

Praca dla każdego/ nawet 1000 zł tygodniowo i wiecej!

20.08.2019 10:17

STUDENCI, UCZNIOWIE I WSZYSCY POSZUKUJĄCY PRACY OD ZARAZ W KRAKOWIE Nowy klub w ścisłym centrum, zatrudni wesołych i wygadanych promotorów ;) Poszukujemy osób z aspiracjami, które chcą zdobyć doświadczenie! Oferujemy pracę do wyboru na cały etat lub jako dodatkowa, którą spokojnie połączysz ze swoimi dotychczasowymi zajęciami! Praca w młodym i przede wszystkim zgranym zespole, elastyczne godziny i dni pracy - to TY decydujesz, kiedy możesz pracować, zmiany po 6 godzin na świeżym powietrzu, po godz. 20:00 3000 - 4000 zł miesięcznie. Nie musisz czekać cały miesiąc na wypłatę u nas otrzymasz ją 1x w tygodniu ! Masz pytania? Zastanawiasz się czy stanowisko spełnia twoje wymagania? Nie czekaj! Zgłoś się poprzez formularz i koniecznie zastaw nr kontaktowy, wyjaśnie ci wszystko ;)

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Świętokrzyskie ma sposób na zatrzymanie studentów w regionie

19.08.2019 15:46

Ośmiu studentów kierunku lekarskiego złożyło dotychczas wniosek o przyznanie stypendium naukowego. Jak informowaliśmy, by zmniejszyć braki kadry lekarskiej w świętokrzyskich szpitalach, zarząd województwa świętokrzyskiego postanowił uruchomić program stypendialny.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Nieruchomości Chorwacja

18.08.2019 23:15

Studenci chętni na kredyt, zwykle muszą przejść obok ze smakiem. Związek ma to z ich nieregularnymi zyskami, jeśli można wcale o takich mówić. Witryna jaki tu omawiamy pozwala zdobyć dane, jak nawet tacy ludzie mogą dostać pożyczkę. Perfekcyjny wóz stanie się rzeczywistością, jeśli mamy zapał do szukania informacji i rozwiązania godnego zaufania. Własna strona internetowa każdego miesiąca posiada coraz więcej odwiedzin. To ukazuje jak duże zainteresowanie towarzyszy pożyczkom w niewielkich instytucjach finansowych. Niektóre warunki nie są bowiem oferowane w największych przedsiębiorstwach bankowych i pożyczkowych.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Studenci Politechniki Białostockiej wrócili z Pekinu z medalami

16.08.2019 17:30


To już kolejne w tym roku zawody, w których odnosimy sukces - mówi Piotr Wasilewski student Politechniki Białostockiej i jeden z konstruktorów maszyn.
Zawody "RobotChallenge" odbywają się w Chinach w Pekinie. Kilka dni temu zdobyliśmy tam...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

dziś, 16 sie 21:35 (TVP 1) - Echo serca

16.08.2019 5:24


Na ulicy mdleje student medycyny. Karetka transportuje chłopaka do Szpitala Północnego. Pacjent bagatelizuje swój stan, ale niepokojący ból brzucha...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Przebiegł 700 km z Zakopanego do Gdyni

15.08.2019 15:20

29 lipca wystartował na najsłynniejszej ulicy Zakopanego, aby 15 sierpnia, chwilę po godz. 15 dotrzeć na Skwer Kościuszki w Gdyni. Codziennie pokonywał średnio dystans zbliżony do maratonu, czyli ok. 40 km. Tomasz Sobania, 20-letni student z Górnego Śląska, wsparł w ten sposób zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej na raka matki trójki dzieci.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Biegnie ponad 700 km z Zakopanego do Gdyni

15.08.2019 9:00

Pod koniec lipca rozpoczął bieg na najsłynniejszej ulicy Zakopanego, aby w połowie sierpnia dotrzeć do Skweru Kościuszki w Gdyni. Wynika z tego, że dziennie pokonuje średnio dystans zbliżony do maratonu, czyli ok. 40 km. Tomasz Sobania, 20-letni student z Górnego Śląska, chce w ten sposób wesprzeć zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej na raka matki trójki dzieci. Na jego facebooku, gdzie prowadzi relację z tego karkołomnego wyzwania, znajduje się link do zbiórki na rzecz chorej kobiety.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Asystent / Asystentka księgowości

14.08.2019 15:41

ASB Poland Sp. z o.o.
  Uruchamiamy program stażowy dla absolwentów oraz studentów ostatnich lat studiów: I etap: intensywny kurs w zakresie księgowości
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Administracja biurowa

Źródło: www.praca.pl

Wybierz ulubiony film o tańcu ulicznym

14.08.2019 14:28

Razem z marką CCC zapraszamy do głosowania w ANKIECIE na ulubiony film nawiązujący do ulicznego świata tańca. Wygra pierwsza część popularnej serii filmów "Step Up", gdzie główny bohater Tyler skazany na prace społeczne w szkole artystycznej poznaje piękną studentkę Norę, tworząc taneczny duet, a może Wasze serca skradnie kultowy już film "Footloose" z młodym Kevinem Baconem, który jako filmowy

Źródło: www.filmweb.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami