Wiadomości z tagiem USA  RSS
Zjawiskowe zdjęcie żony Macieja Rybusa

12.12.2019 10:56

Lana Rybus, żona Macieja Rybusa, na swoim profilu na Instagramie zamieściła wyjątkowe zdjęcie. Partnerka reprezentanta Polski pochwaliła się zdjęciem z rodzinnej uroczystości, na której wyglądała zjawiskowo.

Tagi: USA, Instagram
Źródło: sport.onet.pl

Warszawa nadal odczuwa skutki potężnej awarii ciepłowniczej

12.12.2019 6:46

Po awarii sieci ciepłowniczej przy ul. Powsińskiej zimne kaloryfery mają jeszcze mieszkańcy części Ursusa i Sadyby. Firma Veolia informuje, że...

Tagi: USA, Warszawa
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Warszawa: Trwa usuwanie skutków potężnej awarii ciepłowniczej

12.12.2019 5:14


Po wczorajszej porannej awarii magistrali ciepłowniczej przy ulicy Powsińskiej w Warszawie bez dostaw ciepła pozostają jeszcze mieszkańcy Ursusa oraz domów w obrębie ulic: Antoniewskiej, Trasy Siekierkowskiej, Idzikowskiego, Puławskiej, Limanowskiego i Gołkowskiej. Jak zapewnia spółka Veolia Energia, na miejscu awarii bez przerwy działa 30 pracowników i ciężki sprzęt.

Źródło: www.rmf24.pl

Mniejsze zużycie węgla, ale rośnie emisja CO2

11.12.2019 23:26

Jak ogłoszono podczas konferencji klimatycznej COP25 w Madrycie, w roku 2019 emisja dwutlenku węgla wciąż rosła, pomimo spadku zużycia węgla w USA i Europie. Wzrost emisji był jednak wyraźnie wolniejszy, niż w latach poprzednich.

Tagi: USA
Źródło: nauka.wiara.pl

Liga Mistrzów: Atletico Madryt i Atalanta Bergamo z awansem do 1/8 finału

11.12.2019 23:21


Atletico Madryt i Atalanta Bergamo uzupełniły stawkę drużyn, które wystąpią w 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Hiszpański klub pokonał w środę Lokomotiw Moskwa Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa 2:0, a Atalanta na wyjeździe wygrała z Szachtarem Donieck 3:0.

Tagi: USA, Moskwa, Madryt
Źródło: www.rmf24.pl

USA ostrzegają Koreę Północną

11.12.2019 23:20


Stany Zjednoczone ostrzegły Koreę Północną przed konsekwencjami w razie przeprowadzenia zapowiadanego przez Pjongjang na 1 stycznia 2020 roku testu rakiety balistycznej.

Źródło: fakty.interia.pl

Trump paraliżuje WTO i podważa globalny ład

11.12.2019 21:31


Władze USA zablokowały powołanie nowych członków Organu Apelacyjnego Światowej Organizacji Handlu i w efekcie sparaliżowały mechanizm rozstrzygania międzynarodowych sporów handlowych pod egidą WTO. To kolejny cios prezydenta Trumpa wymierzony w obecny ład globalny.

Tagi: USA
Źródło: www.bankier.pl

Świąteczny nastrój w autobusach SPAD

11.12.2019 21:29

Mikołaje, choinki i piernikowe ludki w autobusach? W Szczecinie wszystko jest możliwe – magia świąt opanowała także pojazdy Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego „Dąbie”. Na liniach obsługiwanych przez SPAD pojawiły się wyjątkowe plakaty przygotowane......

Tagi: USA, Szczecin
Źródło: 24kurier.pl

Mariusz Kamiński dostał dokumenty CIA. Dotyczą upadku komunizmu

11.12.2019 21:24

Mariusz Kamiński dostał od CIA odtajnione dokumenty dotyczące upadku komunizmu m.in. w Polsce. Po powrocie z USA szef MSWiA i minister-koordynator...

Tagi: NATO, USA, MSWiA
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Warszawa: Po ogromnej awarii przepływ ciepła stopniowo przywracany

11.12.2019 20:09


Jak poinformowali przedstawiciele spółki Veolia Energia Warszawa S.A., najpóźniej w godzinach nocnych do większości dzielnic Warszawy znowu popłynie ciepła woda. Niestety, dostawy ciepła nie dotrą do Ursusa oraz do osób mieszkających w okolicy, w której doszło do awarii. Sytuacja na drogach na Mokotowie nadal jest trudna.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami