Wiadomości z tagiem Ukraina  RSS
Ukraina: Rozpoczęły się przedterminowe wybory parlamentarne

21.07.2019 8:23


Na Ukrainie rozpoczęły się w niedzielę wcześniejsze wybory do Rady Najwyższej, w których faworytem jest partia Sługa Narodu nowego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Szef państwa rozwiązał poprzedni parlament 21 maja, dzień po swoim zaprzysiężeniu.

Źródło: fakty.interia.pl

Harcerze zawładnęli Kadzielnią. Jodły już wręczone [LISTA NAGRODZONYCH]

20.07.2019 21:55

Harcerskie „Jodły” rozdane. Nagrody trafiły do najzdolniejszych druhów z Polski, Ukrainy i Kanady. Wyróżnienia zostały przyznane podczas Koncertu Galowego Laureatów 46. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.

Źródło: www.radio.kielce.pl

(3) Wycieczki do Gruzji i nie tylko

20.07.2019 20:47

Opłaca zapoznać się z oferowanymi przez nas wycieczkami - zapewniamy naprawdę sporą ofertę. Dysponujemy wieloma latami doświadczenia, które gwarantują, że każdy będzie z naszej oferty w pełni zadowolony. Jesteśmy w stanie zapewnić wycieczki do Gruzji, Ukrainy na Bałkany oraz sporo więcej. Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą firmą dla każdego będzie dobra. Oferowane przez nas wycieczki zawsze dostosowujemy do oczekiwań klientów w związku z tym dzięki temu są oni zawsze z nich zadowoleni. Dlatego też zapraszamy każdego gorąco do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy ofertą.

Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

Koncerty, jarmark, piłka błotna - Festiwal "Z wiejskiego podwórza" w Czeremsze

20.07.2019 20:24


W programie są koncerty m.in. Karoliny Cichej, MAMADOU DIABATE z Burkina Faso, Muzykantów, FELIXa SHINDERa & DENGI VPEREDa z Ukrainy czy FANFARA TRANSILVANIA z Rumunii. Będą też" Jarmark Rękodzieła Ludowego, spektakl "KUKŁA Z WIEJSKIEGO PODW&OóRZA"...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Ukraina,Kijow.Wspolpraca,kontakty handlowe Polsko-Ukrainskie

20.07.2019 16:36

Ukraina, Kijow. Wspolpraca, kontakty handlowe Polsko-Ukrainskie. Zapraszamy do zapoznania sie z naszym rynkiem nieruchomosci, a takze ze sfera inwestycyjna. Gospodarstwa i grunty rolne, lesne, agroturystyczne; domy, mieszkania, dzialki budowlane; lokale uzytkowe, obiekty handlowo-komercyjne zlokalizowany w okolicach Kijowa zamieszkalym przez okolo 5 mln. ludzi. Mozliwosc wynajecia powierzchni w 60 najwiekszych centrumach handlowych miasta. Udzielanie pomocy przy rekrutacji pracownikow i wynajmie mieszkan. Wyszukiwanie producentow, odbiorcow, dostawcow i kooperantow. Kampanie ogloszeniowe w mediach ukrainskich. Dystrybucja materialow reklamowych. Korespondencja handlowa. Tlumaczenia, uslugi doradcze, prawnicze, adwokackie, reklamowo-poligraficzne, audyt, ksiegowosc, rejestracja spolki oraz przedstawicielstwa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

Ostatnie przygotowania do wielkiego widowiska na Kadzielni

20.07.2019 12:15

Ponad 340 druhów z Polski, Ukrainy i Kanady zaprezentuje się dziś wieczorem na kieleckiej Kadzielni. W amfiteatrze trwają przygotowania do Koncertu Galowego Laureatów 46. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolonej.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Boks. Teofimo Lopez pretendentem IBF po wygranej nad Nakatanim

20.07.2019 10:30


Teofimo Lopez (14-0, 11 KO) zapowiadał odważnie, że zdetronizuje Wasyla Łomaczenkę. I owszem, ma wielki talent, ale do genialnego Ukraińca jeszcze mu trochę brakuje. Póki co nabył prawa do walki o mistrzostwo świata.

Tagi: Ukraina, Boks
Źródło: sport.interia.pl

Ponad 200 tysięcy Ukraińców z zezwoleniem na pobyt długoterminowy w Polsce…

20.07.2019 6:42

Coraz więcej Ukraińców chce zostać w Polsce na dłużej – podaje Urząd do Spraw Cudzoziemców. Pokazują to rosnąca liczba wniosków o zezwolenia na pobyt składanych przez Ukraińców oraz liczba osób, które je posiadają – od początku tego roku jest ich o 12 proc. więcej. Jak podaje Urząd do Spraw Cudzoziemców, od początku 2019 roku liczba...

Tagi: Ukraina
Źródło: wolna-polska.pl

Harcerze zawładną dziś kieleckim amfiteatrem

20.07.2019 6:20

Koncert Galowy Laureatów 46. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej odbędzie się dziś na kieleckiej Kadzielni. Wydarzenie zwieńczy trwający od kilkunastu dni zjazd druhów z Polski, Ukrainy i Kanady do województwa świętokrzyskiego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

TOP 5 prac na lato dla pracowników z Ukrainy w Polsce

20.07.2019 6:00


Gastronomia, sprzątanie w ośrodkach turystycznych, zbieranie owoców, mały handel i budowlanka to obszary, w których sezonowo latem w Polsce pracuje najwięcej Ukraińców.

Źródło: praca.interia.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami