Wiadomości z tagiem Wielka Brytania  RSS
Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson chce renegocjować warunki wyjścia z Unii Europejskiej. Macron protestuje

21.08.2019 22:50


Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson powiedział, że może renegocjować warunki wyjścia z Unii Europejskiej, jeśli ta zgodzi się na wyeliminowanie mechanizmu “backstopu” z umowy brexitowej. Boris Johnson powiedział o tym w Berlinie na konferencji prasowej z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Boris Johnson podkreślił, że Wielka Brytania “nie może zaakceptować” porozumienia w sprawie brexitu w obecnym […]

Dovizioso: Wygrana w Austrii to nie przypadek

21.08.2019 20:25

Po spektakularnym zwycięstwie Dovizioso na Red Bull Ringu zespół Ducati zmierzy się teraz z Silverstone - jednym z najbardziej kultowych obiektów w całym kalendarzu MotoGP. W obliczu odwołania ubiegłorocznego wyścigu, popularny „Dovi” jest ostatnim dotychczasowym triumfatorem Grand Prix Wielkiej Brytanii.
- Nic nie daje większej satysfakcji i pewności siebie niż zwycięstwo ...

Źródło: pl.motorsport.com

Wielka Brytania: Piloci Ryanaira mogą strajkować

21.08.2019 20:23


Londyński sąd nie zabronił brytyjskim pilotom linii Ryanair udziału w strajku, planowanym na jutro i pojutrze. Sąd odrzucił pozew linii lotniczych w tej sprawie.

Źródło: fakty.interia.pl

Rossi: Yamaha zwykle jest szybka na Silverstone

21.08.2019 18:47

Rossi ma nadzieję, że jego długa, trwająca od ośmiu rund seria bez podium wreszcie się zakończy. W roku ubiegłym deszcz uniemożliwił rozegranie wyścigu, jednak wcześniej The Doctor cztery razy z rzędu stawał w Wielkiej Brytanii na podium, odnosząc zwycięstwo w 2015 roku.
Biorąc pod uwagę rezultaty z przeszłości, można pokusić się o stwierdzenie, ze brytyjski tor służy ...

Źródło: pl.motorsport.com

Londyn przestanie uczestniczyć w unijnych spotkaniach. Reakcja KE

21.08.2019 14:23


Komisja Europejska nie widzi problemu w tym, że Wielka Brytania jeszcze przed wyjściem z UE przestanie wysyłać swoich urzędników na większość spotkań roboczych w ramach "28".

Źródło: fakty.interia.pl

Marquez: W tym roku lepiej radzimy sobie na trudnych torach

21.08.2019 9:47

Marquez przyjeżdża na Grand Prix Wielkiej Brytanii jako zdecydowany lider mistrzostw, ale także z wielką chęcią odkupienia rozczarowania z Austrii, gdzie został pokonany w ostatnim zakręcie przez Andreę Dovizoso.
Brytyjski tor jednak nigdy nie sprzyjał Hiszpanowi od czasu zwycięstwa w 2014 roku.
- Mamy nadzieję na wspaniały wyścig na Silverstone - powiedział Marquez. - ...

Źródło: pl.motorsport.com

Wielka Brytania: Zmiany w prawie pobytu na Wyspach dla obywateli UE

21.08.2019 8:03


Kto chce się osiedlić w Wielkiej Brytanii, ten musi się pośpieszyć. Z dniem brexitu wejdą w życie nowe przepisy dotyczące prawa pobytu na Wyspach.

Źródło: praca.interia.pl

Hongkong. Tajemnicze zaginięcie brytyjskiego dyplomaty. "Módl się za mnie"

20.08.2019 22:10

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii wyraziło "zaniepokojenie" po doniesieniach medialnych. Wynika z nich, że pracownik konsulatu w...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Brytyjscy politycy nie będą brali udziału w większości spotkań UE

20.08.2019 21:57


Wielka Brytania "uwolni" swoich urzędników od większości spotkań w ramach Unii Europejskiej, by mogli się skupić na brexicie - poinformował we wtorkowym oświadczeniu brytyjski minister ds. brexitu Stephen Barclay.

Źródło: fakty.interia.pl

Tajny rządowy raport ws. brexitu. KE: Nie ucierpimy jak Wielka Brytania

19.08.2019 19:23


Po wyjściu na jaw dokumentów z Wielkiej Brytanii, mówiących o tym, że w razie bezumownego brexitu kraj będzie borykał się z brakami żywności, leków, paliwa i chaosem w transporcie, KE zapewniła, że UE jest gotowa na twardy brexit i nie ucierpi jak druga strona.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami