Wiadomości z tagiem Znaczki  RSS
Medal dla prezesa Wodociągów Płockich

03.07.2020 14:58

Andrzej Wiśniewski, prezes Wodociągów Płockich został wyróżniony medalem „Pro Masovia”. - Za działalność publiczną i społeczną, ale także za znaczny wkład w rozwój województwa. Wkład ten jest nieoceniony ze względu na to, że Wodociągi Płockie dbają o doskonałą jakość wody pitnej – uzasadniał marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik wręczając odznaczenie.

Źródło: www.plock.eu

Marlena Maląg pod wrażeniem starachowickiego OHP

03.07.2020 14:41

- Prawo i Sprawiedliwości przywraca wartość i znaczenie kształcenia zawodowego w Polsce - podkreślała w Starachowicach minister Marlena Maląg. Szefowa resortu rodziny, pracy i polityki społecznej odwiedziła nowy budynek Ośrodka Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

W tym roku pielgrzymka w formie sztafety

03.07.2020 13:32

Trwają przygotowania do pieszej i rowerowej pielgrzymki diecezji kieleckiej na Jasną Górę. W tym roku, ze względu na pandemię i ograniczenia sanitarne, obydwa wydarzenia odbędą się w znacznie zmienionej formie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Policyjny bilans pierwszego tygodnia wakacji. Dużo mniej wypadków i ofiar niż przed rokiem

03.07.2020 10:56


Odnotowano znaczny spadek liczby wypadków na drogach, liczby ofiar śmiertelnych, a także osób rannych w pierwszym tygodniu wakacji w porównaniu z zeszłym rokiem - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Co ciekawe, ten spadek nie wynika z mniejszego natężenia ruchu na drogach, które odnotowywano po wprowadzeniu obostrzeń w ramach walki z koronawirusem.

Źródło: www.rmf24.pl

Piotr Kurowski stracił ucho w ulicznej bójce. Bronił swojej przyjaciółki

03.07.2020 10:40


To, co spotkało zawodnika MMA Piotra Kurowskiego zakrawa o absurd, choć jest sytuacją do bólu tragiczną. Do przerażającej sceny doszło w centrum Warszawy, gdzie mężczyzna bronił swojej koleżanki, zaczepionej przez trzech obcokrajowców, w wyniku czego... stracił znaczną część ucha!

Źródło: sport.interia.pl

Problem odesłań do przepisów prawa w umowach konsumenckich [Prawo na weekend]

03.07.2020 8:09

Pod koniec marca Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej ("TSUE") wypowiedział się co do możliwości zawierania w umowach konsumenckich odesłań do przepisów prawa (wyrok TSUE z dnia 26 marca 2020 w sprawie C-66/19). Mimo że wyrok ten został wydany na kanwie regulacji odnoszących się do kredytu konsumenckiego, może mieć on również znaczenie dla rynku innych usług finansowych, w tym rynku ubezpieczeniowego.

Źródło: feedproxy.google.com

Posłowie Razem ukryli majątek?

03.07.2020 6:23

Członkowie lewicowej partii mogli zataić w oświadczeniach majątkowych znaczne sumy otrzymane z ugrupowania – wynika z dokumentów, do których dotarła „Rz".

Tagi: Znaczki
Źródło: www.rp.pl

Fala upadłości firm dopiero przed nami [Analiza Coface]

02.07.2020 19:29


W I półroczu br. ogłoszono o 3 proc. mniej upadłości i restrukturyzacji niż w analogicznym okresie 2019 r., ale fala upadłości dopiero przed nami - wynika z analizy Coface. Dodano, że gdyby nie zostały wprowadzone środki wsparcia dla biznesu, liczba bankructw w 2020-2021 byłaby znacznie większa.

Źródło: www.bankier.pl

Najniezwyklejsze obiekty latające wymyślone przez człowieka

02.07.2020 11:25

2 lipca 1900 r. na odbył się pierwszy lot najbardziej niezwykłego statku powietrznego jaki wyszedł kiedykolwiek spod ręki człowieka - sterowca LZ 1 (Luftschiff Zeppelin). Po I wojnie światowej rozpoczęła się era pasażerskich sterowców. Podróż latającym cygarem była nie tylko symbolem prestiżu, ale i nowoczesności. Była znacznie krótsza niż morski rejs. I o wiele przyjemniejsza.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami