Wałbrzyski szpital dostał prawie 50 milionów złotych na psychiatrię. To kolejna potężna dotacja w ostatnim czasie

Szpital Specjalistyczny im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu dostanie prawie 50 milionów złotych z Funduszu Medycznego na rozwój oddziału psychiatrii. Za te pieniądze będzie przeprowadzona kompleksowa modernizacja i doposażenie ośrodka psychiatrycznego przy ul. Batorego.

Artykuł pochodzi z tej strony.

← Poprzedni artykuł
Zaatakował Łatuszkę na UW. Ma być deportowany
Następny artykuł →
Niemieckie media: "Musimy aresztować polską M...
O autorze wpisu
Sebastian
Dziennikarz